a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 15 grudnia 2017
Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Zdrowie

Młodość i witalność zależy od… ryb

Młodość i witalność zależy od… ryb

Co wspólnego może mieć człowiek z rybą? Wydaje się że niewiele. Nie tylko na pierwszy, ale nawet na drugi i trzeci rzut oka różnimy się przecież niemal w każdym elemencie. Ale okazuje się, że właśnie rybom możemy zawdzięczać skuteczne powstrzymanie oznak upływającego czasu! Mit? Nic z tych rzeczy. Odpowiedź tkwi w kolagenie, którego jedynym prawdziwie skutecznym źródłem pozyskiwania dla naszego organizmu są właśnie te żyjące pod wodą stworzenia.

więcej
 • Czują jakby krew gotowała się w ich żyłach… Chorzy 15 lat walczą o lek

  Czują jakby krew gotowała się w ich żyłach… Chorzy 15 lat walczą o lek

  Setki spotkań, rozmów i negocjacji z przedstawicielami polskiego systemu opieki zdrowotnej. Lata spędzone na wypełnianiu wniosków, wysyłaniu pism i apelacji - tak podsumować można 15 lat starań o refundację leczenia. Nastroju do świętowania jednak nie ma, bo terapia, o którą tak nieugięcie walczą, nadal jest niedostępna i chociaż choroba należy do rzadkich, nowo zdiagnozowanych, głównie dzieci, z roku na rok przybywa.

  więcej
 • W szpitalach przetaczana jest zbyt duża objętość płynów

  W szpitalach przetaczana jest zbyt duża objętość płynów

  W polskich szpitalach, śródoperacyjnie przetaczana jest zbyt duża objętość płynów. Użycie środków naczynioskurczowych z kolei nie jest częste. Odwrotnie jest na zachodzie Europy, gdzie lekarze częściej używają leków wazoaktywnych, dzięki temu objętość przetaczanych płynów jest mniejsza - pokazały wyniki ogólnopolskiego badania „Ocena płynoterapii śródoperacyjnej".

  więcej
 • Mało kto w Europie unika szczepionek tak jak Polacy

  Mało kto w Europie unika szczepionek tak jak Polacy

  Polska od wielu lat znajduje się w ogonie Europy pod względem wyszczepialności przeciw grypie w całej populacji (3,4%). W ostatnim sezonie NIZP-PZH odnotował 4,8 mln zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę, o 19% więcej w porównaniu do sezonu poprzedniego. 16,9 tys. osób było hospitalizowanych, a 25 zmarło.

  więcej
 • Lekarze alarmują: Wykrycie tego nowotworu to wyzwanie

  Lekarze alarmują: Wykrycie tego nowotworu to wyzwanie

  Rak nerki to siódmy najczęściej występujący nowotwór wśród mężczyzn, niewiele rzadszy wśród kobiet. Jego wykrycie jest sporym wyzwaniem. Nowotwór nie daje specyficznych objawów, przez co pacjenci nie są świadomi rozwoju choroby, aż do późnego stadium nowotworu.

  więcej
 • Niewielki glon może być źródłem zdrowia i młodości

  Usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie, poprawia pamięć i naszą urodę - to wszystko może niewielka alga, czyli chlorella. To mikroskopijnej wielkości glon, występujący w słodkich wodach. Jak działa?

 • Pierwsze dni w przedszkolu. Jak ustrzec dziecko przed infekcjami i chorobami.

  Maluchy, które po raz pierwszy w tym roku przekroczyły próg przedszkola, są w trudnej i dość stresującej sytuacji. Po pierwsze, trafiły do nowego, nieznanego środowiska i muszą się w nim zaaklimatyzować. Po drugie - to one szczególnie są narażone na infekcję, przeziębienia i choroby zakaźne wieku dziecięcego . Dlaczego tak się dzieje i jak ustrzec maluchy przed zachorowaniem? Na pytania rodziców przedszkolaków odpowiada dr n. med. Irena Białokoz - Kalinowska, specjalista pediatrii i alergologii z Medicover Białystok.

 • WARZYWA I OWOCE ZMNIEJSZAJĄ RYZYKO CHORÓB A NAWET PRZEDŁUŻAJĄ ŻYCIE

  Przedstawiciele 21 państw członkowskich sojuszu AIAM5 obecnych na XIII Międzynarodowym Kongresie Promocji Warzyw i Owoców podpisali Deklarację na rzecz wspierania oraz promowania idei spożycia warzyw, owoców, a także niskoprzetworzonych przetworów takich jak np. soki, czy musy. Znacząca rola produktów z tej grupy w prewencji chorób dietozależnych i niezakaźnych to jeden z kluczowych wniosków Kongresu.

 • Prowadzisz kanapowy styl życia? Grozi ci nie tylko nadwaga

  Większość z nas w ciągu dnia głównie siedzi - za biurkiem w pracy, za kierownicą samochodu, na sofie przed telewizorem czy z laptopem. Wiele słyszeliśmy już o tym, że w ten sposób narażamy się na nadwagę. Lekarze zwracają jednak uwagę, że nadmiar kilogramów to nie jedyne, co nam grozi, jeśli prowadzimy mało aktywny, a wręcz kanapowy tryb życia.

 • Jak nauczyć dziecko dbać o zdrowie w szkole

  W przedszkolu i szkole zarazki wyjątkowo łatwo się roznoszą. Chore dzieciaki zarażają swoich kolegów, a często także młodsze rodzeństwo i innych członków rodziny. Kiedy rodziców nie ma w pobliżu, dziecko musi samo dbać o swoje zdrowie i higienę. Jak można mu to ułatwić?

 • Jak chronić dziecko przed przeziębieniem?

  Infekcje układu oddechowego, szczególnie u najmłodszych dzieci, mogą zdarzać kilka razy w roku. W okresie jesienno - zimowym pojawiają się zdecydowanie częściej i warto wówczas zadbać o odporność młodych organizmów, stosując się do kilku prostych zasad.

 • Farmaceuta radzi: 5 sposobów na jesienną chandrę

  Krótsze i deszczowe dni, chłodniejsza temperatura, ciągła szarówka za oknem i myśl, że zbliża się koniec roku, a my dalej nie zrealizowaliśmy wszystkich noworocznych postanowień - to najczęstsze powody towarzyszące złemu samopoczuciu w okresie przesilenia jesienno-zimowego. Choć do końca kalendarzowego lata pozostało jeszcze kilkanaście dni, już dziś warto sprawdzić, jak stawić czoła jesiennej chandrze.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 46

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter