a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 25 czerwca 2017
Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Zdrowie

Podstępna i trudna do rozpoznania – borelioza

Podstępna i trudna do rozpoznania – borelioza

Borelioza jest chorobą zakaźną wywoływaną przez krętki, zaś przenoszoną przez kleszcze. W początkowych stadiach zakażenia może nie dawać żadnych objawów, zaś objawy nawet jak się pojawiają, to często nie są specyficzne. Często od zakażenia do momentu rozpoznania choroby mija wiele miesięcy, a nawet lat. Wczesna diagnostyka boreliozy jest konieczna do skutecznego leczenia, oraz do uniknięcia poważnych powikłań.

więcej
 • Rodzinne problemy sprzyjają otyłości dzieci i młodzieży

  Rodzinne problemy sprzyjają otyłości dzieci i młodzieży

  Nie tylko odpowiednia dieta i jakość snu, ale także atmosfera panująca w rodzinie może mieć wpływ na nadmierną wagę dorastających dzieci.

  więcej
 • Odra. Czy jest się czego bać?

  Odra. Czy jest się czego bać?

  Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia, odra powoduje 10% wszystkich zgonów wśród dzieci poniżej 5 roku życia. Przez lata zapomniana, ta groźna choroba zakaźna powraca. Lekarze alarmują: rezygnując ze szczepienia dziecka, narażamy jego zdrowie, a nawet życie.

  więcej
 • Wiosenny alarm dla rodziców małych alergików

  Wiosenny alarm dla rodziców małych alergików

  Ten temat ożywa zwłaszcza na początku wiosny, kiedy zaczynają pylić rośliny. W gruncie rzeczy jest to jednak zagadnienie całoroczne, o czym najlepiej wiedzą rodzice małych alergików. Mowa o różnego rodzaju uczuleniach, czyli wrodzonych predyspozycjach do reakcji alergicznych na kontakt z różnymi substancjami. Mówiąc krótko – o alergiach.

  więcej
 • Co jeść, żeby nie zachorować na raka?

  Co jeść, żeby nie zachorować na raka?

  Codziennie na raka umiera średnio 274 Polaków. Czy odpowiednie odżywianie może uchronić przed plagą XXI wieku? Picie zielonej herbaty wpływa na zahamowanie rozwoju komórek nowotworowych, a jedzenie kapusty zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Dowiedz się, co włączyć do swojego menu, a czego unikać.

  więcej
 • 5 pytań o antykoncepcję hormonalną

  Niedawna dyskusja o antykoncepcji awaryjnej, która obecnie jest dostępna na receptę i bez recepty, powinna przypominać, że jest to sposób antykoncepcji, którego nie powinno się stosować stale. Zaleca się go jedynie w sytuacjach, kiedy odbył się stosunek bez zabezpieczenia, popełnimy błąd lub zawiedzie nas stosowana metoda antykoncepcji.

 • Higiena snu

  Jakość snu zależy od rozmaitych czynników, które mogą być kontrolowane już od najmłodszych lat. Można na nią oddziaływać przez dbałość o prawidłową higienę zasypiania. Czym jest? To szereg czynników, które wpływają na proces zasypiania i utrzymania snu. Poniżej przedstawiamy wskazówki jak sypiać, żeby się wysypiać!

 • Wszystko o labioplastyce

  Wiele kobiet nie jest zadowolona z wyglądu swojego miejsca intymnego. Przybywa pacjentek, które decydują się na wizytę u chirurga plastycznego. Ważne, aby operacja nie wynikała z mody czy wpływu partnera.

 • Dieta zapewniająca równowagę

  Zachwiana równowaga kwasowo-zasadowa organizmu to przypadłość dotykająca wiele osób. Problem w tym, że objawy zakwaszenia – uczucie zmęczenia, brak łaknienia, migreny, senność czy apatię często mylimy z innymi dolegliwościami, przez co nie jesteśmy w stanie wyeliminować podstawowej przyczyny naszych kłopotów zdrowotnych. By to zmienić, warto uważniej przyjrzeć się swojej diecie, bowiem duży wpływ na zakwaszenie organizmu mają spożywane produkty żywnościowe.

 • Szczepionka zapobiega 70% nowotworów szyjki macicy

  Przenoszone drogą płciową wirusy brodawczaka ludzkiego (HPV) są najczęstszą przyczyną raka szyjki macicy. HPV przyczynia się również do powstawania rzadziej spotykanych nowotworów – pochwy i sromu, odbytu oraz prącia. Najskuteczniejszą ochroną przed zachorowaniem jest szczepionka, która zapobiega 70% nowotworów szyjki macicy.

 • Kapusta – królowa polskich warzyw

  Kapusta jest jednym z najpopularniejszych warzyw. W Polsce pojawiła się już w XIV w. za sprawą kuchni niemieckiej. Polacy chętnie wykorzystują ją w postaci kiszonej – bigos, kapuśniaczek czy farsz do pierogów i uszek to tylko niektóre dania królujące na polskich stołach.

 • Jesz mało chleba? Sprawdź, dlaczego warto to zmienić

  Pieczywo jest źródłem białka, witamin, składników mineralnych i błonnika. Polscy piekarze oferują różnorodne wyroby wysokiej jakości, a mimo to spożycie chleba spada. Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego warto sięgać po wypieki i czym charakteryzują się podstawowe grupy pieczywa.

1 ...23|24|25|26|27|28|29|30|31|32

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter