a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 26 listopada 2015
Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Zalety kaszy jaglanej

2013-12-10
Zalety kaszy jaglanej

Coraz częściej poszukujemy produktów spożywczych, które wniosłyby do naszej kuchni pewnego rodzaju świeżość i jednocześnie zadbały o nasze zdrowie. Istotne jest, abyśmy mieli świadomość, że o zdrowie możemy zadbać bardzo szybko i sprawnie.

Przede wszystkim do łask zaczynają wracać produkty, o jakich odrobinę się zapomniało, a które kiedyś były bardzo doceniane. Jemy coraz lżej, szukamy lekkich przepisów na dania i niekoniecznie chodzi tutaj tylko o odchudzanie, ale przede wszystkim o zdrowie.

Bardzo lekkim produktem, na jaki warto zwrócić uwagę jest kasza jaglana. Dlaczego? Odpowiedzi jest kilka, ale łączy je jedno – chodzi oczywiście o jej właściwości. Kasza jaglana posiada takie właściwości, że ma ona tylko i wyłącznie zalety, żadnych wad. No chyba, że dla kogoś wadą może być na przykład jej przygotowywanie - kaszy jaglanej nie gotuje się bowiem tak, jak kaszy tradycyjnej.

Kaszę jaglaną można przygotować ją nieco inaczej. Wymaga to trochę więcej czasu, ale efekty są tego warte, bo jej smak i właściwości są nie do zastąpienia. Co więc możemy zyskać jedząc kaszę jaglaną? Otóż zacznijmy od tego, że kasza jaglana jest niezwykle odżywcza, a zarazem bardzo lekkostrawna. Oznacza to, że możemy zjeść ją ze spokojem nawet na śniadanie. Jest idealna dla osób chorych, dla dzieci albo dla tych, którzy po prostu dbają o swoją figurę.

Kasza jaglana trawi się bardzo dobrze i jest przy tym niezwykle sycąca. Można przygotowywać ją na wiele sposobów i będzie ona bardzo smaczna w każdej postaci. A jakie korzyści dla nas płyną z jej spożywania? Otóż włączając kaszę jaglaną do naszego jadłospisu możemy liczyć się z tym, że znacznie poprawi się nasz wygląd, bowiem kasza jaglana pozwoli nam na znaczne polepszenie naszej cery, ale nie tylko. Łamliwe dotąd paznokcie staną się mocne, a suche i brzydkie włosy będą lśnić nowym blaskiem, stając się znacznie silniejsze. Wszystko za sprawą składników, jakie posiada w sobie kasza jaglana, a jest ich naprawdę wiele.

Kasza jaglana jako jeden z niewielu produktów posiada w swoim składzie krzemionkę - niezwykle istotną dla naszych stawów, mającą na nie leczniczy wpływ. Oprócz tego, zapewnia ona bardzo dobry wygląd paznokci, włosów i całej skóry i do tego wpływa na mineralizację kości, zapobiegając odwapnieniom oraz przyspiesza regenerację po urazach.

Informacja prasowa

 

Tagi: dieta, kasza jaglana, uroda, zdrowie

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter