a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 22 czerwca 2018
Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Braster – Opieka i poczucie bezpieczeństwa w prezencie na Dzień Kobiet!

2017-03-06
Braster – Opieka i poczucie bezpieczeństwa w prezencie na Dzień Kobiet!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Ósmego marca, jak co roku, miliony Polek otrzymają
od swoich partnerów kwiaty, perfumy czy czekoladki, te mające mniej szczęścia - praktyczny sprzęt domowy... Braster to idealne rozwiązanie dla mężczyzny, który chce ofiarować bliskiej kobiecie najcenniejszy dar - zdrowie i poczucie bezpieczeństwa. To także najlepszy sposób, by okazać jej piękne emocje i wsparcie, ważne i aktualne nie tylko od święta, ale 365 dni w roku. 

Wiele kobiet zapomina o swoich potrzebach, całą uwagę poświęcając najbliższym. To pogoń za niedoścignionym wzorem żony i matki, który na co dzień uśmiecha się do nich z ekranów telewizorów. W pracy Polki chcą być profesjonalistkami na miarę roku 2017, a w życiu prywatnym bardzo wiele z nich czuje potrzebę spełniania się jako perfekcyjna pani domu. 8 marca to świetna okazja dla mężczyzny, aby pokazać bliskiej kobiecie, że ma w nim wsparcie, a jej dobro jest dla niego najważniejsze. Poczucie bezpieczeństwa i otoczenia jej profesjonalną opieką, które każda kobieta odczuwa korzystając z Brastera, warte jest więcej niż bukiet róż lub nowa bransoletka.

Pomimo zwiększającej się świadomości społecznej w zakresie profilaktyki raka piersi, wiele Polek nadal nie przeprowadza regularnych badań. W czasach gdy nowotwory stanowią jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych wiele z nich rezygnuje z comiesięcznej kontroli zdrowia piersi, tłumacząc się brakiem czasu lub strachem przed wykryciem choroby.

„Rak piersi jest najczęściej diagnozowanym nowotworem wśród kobiet. Zatrważający jest fakt, że coraz częściej dotyka on młode kobiety, które nie miały zwiększonego ryzyka z powodu obciążenia genetycznego. Są one pierwszymi kobietami w rodzinie, które dotknęła ta choroba. Rak u młodych osób rozwija się bardzo dynamicznie i agresywnie, tak, że zmiany złośliwe są w stanie rozwinąć się w kilka miesięcy. Dlatego tak ważne jest comiesięczne badanie piersi, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wykryć zmiany na wczesnym etapie i tym samym zwiększyć szanse na całkowite wyleczenie" - mówi ginekolog dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła.

Comiesięczne badanie piersi to niezbędny element profilaktyki raka piersi. Badanie palpacyjne jednak dla wielu kobiet jest metodą niewiarygodną. Specjalnie z myślą o nich powstał Braster - urządzenie do samodzielnego badania piersi w domowym zaciszu, połączone z diagnostyką i opieką specjalistów. Od teraz każda kobieta może co miesiąc w dowolnie wybranym przez siebie miejscu przeprowadzić samobadanie piersi, nad wynikami którego czuwają eksperci. Spokój, który kobieta uzyskuje w kontekście zdrowia piersi jest bezcenny!

Braster to urządzenie medyczne*, którego skuteczność została udowodniona klinicznie**. Braster działa jak czuły na niepokojące zmiany termometr - wykrywa obszary o podwyższonej temperaturze oraz alarmuje gdy coś jest nie tak.  Badanie trwa około 15 minut i jest całkowicie bezbolesne, bezinwazyjne, a co najważniejsze - bezpieczne. Braster działa w połączeniu z intuicyjną aplikacją, która krok po kroku przeprowadza przez badanie i analizuje uzyskane w trakcie badania obrazy. To wyjątkowe i unikalne połączenie wiedzy specjalistów i technologii, które zostało zamknięte w małym i poręcznym Brasterze, po to by otoczyć kobietę opieką.

Niestety, wiele Polek nadal nie może znaleźć czasu na comiesięczne badania piersi. Odsuwają od siebie myśl o chorobie, a o mammografii myślą jak o „szukaniu raka". A przecież profilaktyka to najskuteczniejsza broń przeciwko chorobie, zwłaszcza nowotworowej. W mojej pracy na co dzień spotykam się z kobietami, które żałują, że zlekceważyły potrzebę regularnych badań. „Lepiej zapobiegać niż leczyć" wydaje się banalną radą, ale stosowanie się do niej może wielu kobietom uratować życie, bo maleńka, wcześnie wykryta niepokojąca zmiana może być szybko i skutecznie wyleczona - podkreśla Adrianna Sobol, psychoonkolog, Członek Zarządu Fundacji OnkoCafe.

*Braster to urządzenie medyczne posiadające certyfikat CE, który dopuszcza go do użytku na terenie Unii Europejskiej. Wysoka jakość działania systemu potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:13485 przyznanym przez jednostkę certyfikującą TUV Nord.

**Badania przeprowadzono w Polsce na grupie około 2000 kobiet, w tym 1010 kobiet przebadano w ramach badań obserwacyjnych w latach 2013-2016.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter