a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 listopada 2015
Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Wszystko o manicure hybrydowym

2011-10-23
Wszystko o manicure hybrydowym

Zwykłe lakiery do paznokci są nietrwałe, szybko się złuszczają i nie zawsze wyglądają estetycznie, nawet, gdy bardzo dokładnie wykonujesz manicure. Jedyną alternatywą nie są już tylko sztuczne i niszczące paznokcie tipsy. Salony kosmetyczne oferują nową usługę – manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy wykonuje się za pomocą specjalnych lakierów do paznokci, które są następnie utwardzane lampą UV. Jest to więc zabieg mieszczący się trochę pośrodku między tradycyjnym malowaniem paznokci, a zakładaniem sztucznych paznokci na lampy UV.

Manicure hybrydowy wygląda delikatniej i subtelniej niż tipsy, a jednocześnie utrzymuje się na paznokciach bardzo długo, bo aż 2-3 tygodnie. Po wykonaniu zabiegu można od razu cieszyć się gotowymi, zadbanymi paznokciami. Cały zabieg wykonuje się szybciej niż tipsy, bo ok. 40-50 minut. Aby zlikwidować manicure hybrydowy również należy udać się do kosmetyczki, ale czas usuwania trwa o połowę krócej, ok. 15-20 minut.

Mimo pierwszego entuzjazmu wśród kosmetyczek i kobiet decydujących się na zabieg, coraz częściej słyszy się negatywne głosy dotyczące manicure hybrydowego. Mówi się, że lakiero-żele niszczą płytki, które po wielokrotnych zabiegach, podobnie jak po tipsach, są słabsze, bardziej cienkie i zniszczone. Nie każda kobieta może cieszyć się rezultatami zabiegu aż 2-3 tygodnie – wszystko zależy od poziomu natłuszczenia płytki. Bywa, że płytka jest na tyle tłusta, że manicure wcale nie trzyma się tyle, ile zapewnia kosmetyczka. Przeciwniczki podkreślają także jak ciężka jest regeneracja paznokci, którym często fundowany był manicure hybrydowy.

Wiele jest zabiegów, które udoskonaląc urodę kobiecą, jednocześnie ją niszczą w dalszej perspektywie. Czy to farbowanie włosów, trwała ondulacja, opalanie w solarium czy właśnie manicure hybrydowy. Nie pozostaje więc chyba nic innego niż stosowanie ich zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.

AW2

Foto: flickr.com/ Pink Sherbet Photography

Tagi: manicure, manicure hybrydowy, paznokcie, uroda

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter