a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Tej wiosny modne będą wzory i zdjęcia na paznokciach

2015-02-21
Tej wiosny modne będą wzory i zdjęcia na paznokciach

Skóra węża, geometryczne wzory i kontrastowe kolory - wiosną nie należy się obawiać szaleństwa na paznokciach. Styliści zachęcają do odwagi, której jedynym ograniczeniem ma być własna wyobraźnia. W osiągnięciu spektakularnego efektu pomoże m.in. drukarka do paznokci, która w niezwykle precyzyjny sposób pozwala odwzorować każdy wzór lub zdjęcie.

Tej wiosny styliści proponują dwa główne trendy w stylizacji paznokci: bardzo naturalny manicure, w którym paznokcie pomalowane są jedynie bezbarwną odżywką lub jasnym lakierem, oraz odważne rzucające się w oczy zdobienia i intensywna kolorystyka. Na wybiegach pojawiły się takie kolory, jak ostra czerwień, fiolet, czerń, złoto, burgund i zieleń jabłek. Niezwykle modne będzie połączenie co najmniej dwóch kolorów, najlepiej silnie ze sobą kontrastujących, np. różu z czernią czy czerni z zielenią. Styliści proponują także łączenie wszystkich modnych tej wiosny odcieni ze srebrem lub złotem. - Bardzo modny będzie również manicure geometryczny. Idealnym dopełnieniem codziennej stylizacji będą też wzory, które możemy zobaczyć na ubraniach wprost z pokazów mody. Pojawią się także wzory złudzeń optycznych, a także motywy zwierzęce, np. skóra węża - mówi Martyna Baczyńska, kosmetolog, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Ograniczeniem w zdobieniu paznokci ma być jedynie wyobraźnia klientki, a nie umiejętności manikiurzystki. W wykreowaniu spektakularnego efektu pomóc może drukarka do paznokci. To przełomowe w dziedzinie zdobienia paznokci urządzenie powoli zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Pozwala ono na bardzo szybkie i precyzyjne odwzorowanie na paznokciu dowolnego wzoru, dając efekty, które do tej pory były niemożliwe do osiągnięcia za pomocą pędzelka. - Każdy wzór jest wykonany z niezwykłą dokładnością. Każdy najdrobniejszym szczegół, detal, cieniowaniem i najrozmaitsze są precyzyjnie odwzorowywane. Dzięki temu możemy osiągnąć niesamowite efekty. Sam zabieg polega na tym, że paznokieć umieszcza się w otworze drukarki, po czym wybierana się wzór, dostosowuje się wielkość nadruku do wielkości płytki paznokciowej, kolejnym etapem jest już nadruk wzoru na paznokciu. Wykonanie manicure na wszystkich paznokciach u dłoni trwa około godziny - mówi Martyna Baczyńska.

Drukarka pozwala wykonać dowolny wzór na naturalnej płytce lub tipsie. W urządzeniu zaprogramowanych jest ponad 2 tys. różnych wzorów, klientka może także samodzielnie zaprojektować wzór i wgrać jego zdjęcie do drukarki. Zabieg można wykonywać na paznokciach zarówno u rąk, jak i u nóg.

Newseria Lifestyle

Fot. Mbragion, pixabay.com

Tagi: manicure, moda, trendy, wiosan 2015

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter