a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Recepta na gładką i zdrową skórę

2015-09-10
Recepta na gładką i zdrową skórę

Zapobiegaj zmarszczkom od najmłodszych lat

Pojawiające się na twarzy zmarszczki są pierwszą oznaką starzenia się skóry. Jest to proces nieunikniony, jednak można go opóźnić. Jak dbać o skórę i w jakim wieku zacząć prewencję zmarszczek?

-Profilaktyka zmarszczek i walka z nimi powinna się odbywać w każdym wieku. Na początku nasi rodzice dbali, żeby skóra nie była poparzona, chronili nas przed słońcem na plaży czy mrozem - mówi newsrm.tv dr n. med. Olga Glińska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, Pro Dermis. Na pojawianie się zmarszczek mają wpływ nie tylko geny czy hormony, lecz również warunki atmosferyczne. Na przykład długie przebywanie na słońcu przyspiesza proces starzenia się skóry, dlatego profilaktykę należy zacząć już od małego.

Dopóki zmarszczki nie pojawią się na naszej twarzy, to często nie zaprzątamy sobie nimi głowy. Jednak jak mówi dr n. med. Olga Glińska, mając dwadzieścia lat już możemy pomyśleć o świadomej prewencji przeciwzmarszczkowej. Najważniejszą rzeczą jest odpowiednie dobranie kremu, aby dobrze nawilżać oraz natłuszczać skórę. Preparatami, których warto używać w swojej codziennej rutynie są emolienty, które dodatkowo zmiękczają skórę.

Zmarszczki to problem nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Dlatego warto jest zacząć prewencję w młodym wieku, żeby jak najdłużej móc się cieszyć gładką i zdrową skórą.

Wypowiedź: dr n. med. Olga Glińska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, Pro Dermis.

Źródło: Newsrm.TV

Fot. Newsrm.TV

Tagi: dermatolog, medycyna estetyczna, skóra, zmarszczki

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter