a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Powiększanie ust – za i przeciw

2015-03-18
Powiększanie ust – za i przeciw

Większość Polek nie jest zadowolona z wyglądu swoich ust. Kobietom przeszkadza kształt warg, zbyt mała ich objętość, zanik naturalnego koloru oraz drobne zmarszczki wokół ust. Problemy te często są niwelowane za pomocą zabiegu powiększania ust. Dzięki nawilżającym właściwościom kwas hialuronowy nie tylko zwiększa objętość warg, lecz także je odmładza. Usta stają się jędrniejsze, odzyskują utracony kolor, redukcji ulegają także tzw. zmarszczki palacza.

Usta, podobnie jak reszta skóry, ulegają procesom starzenia - tracą objętość, jędrność i kolor, a ich brzegi ulegają zwiotczeniu. Proces ten przyspiesza wyrazista mimika, palenie tytoniu, częste wahania wagi ciała, duża ekspozycja na zmiany temperatury i promieniowanie UV. Pomóc mogą zabiegi medycyny estetycznej, np. fotoodmładzanie, zabiegi złuszczające i zabiegi z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. - Tajemnica ładnych ust to odpowiedni preparat i odpowiednia technika jego wstrzyknięcia oraz umiar w ich powiększaniu, tak by nie zaburzyć harmonii twarzy. Usta są jedną z najistotniejszych części twarzy i razem z oczami nadają jej charakter. Są także wyznacznikiem seksapilu u kobiet. Najważniejsze jest zatem to, by nie zepsuć kształtu ust i nie zwulgaryzować rysów twarzy przy powiększaniu czy odtwarzaniu ich objętości - podkreśla dr Robert Chmielewski, lekarz medycyny estetycznej, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Najpopularniejszą metodą poprawiania wyglądu ust jest ich powiększanie przy użyciu kwasu hialuronowego. To obecnie najlepsza substancja o działaniu nawilżającym, dzięki której wargi po zabiegu odzyskują właściwy poziom nawilżenia, kolor i młodzieńczą jędrność. Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu, a po upływie 10 minut rozmasowaniu go na całej długości ust. Zazwyczaj trwa on nie dłużej niż pół godziny. Dodatkowym efektem zabiegu powiększania ust jest zanik drobnych zmarszczek wokół nich, a więc odmłodzenie tej okolicy. Efekt widoczny jest od razu i utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Przy powiększaniu ust bardzo ważna jest technika wstrzyknięcia kwasu oraz dobranie objętości do kształtu ust, tak aby uniknąć nienaturalnego efektu rybich warg. - Bardzo ważne jest zachowanie proporcji ust przy ich powiększaniu. Zawsze górna warga powinna być troszeczkę mniejsza i troszeczkę węższa od dolnej, wtedy zachowamy harmonię. Również sam kształt ust jest ważny - pod żadnym pozorem nie wolno zaburzać proporcji twarzy, tak by usta dalej współgrały z charakterem twarzy, to jest bardzo ważny element - mówi dr Robert Chmielewski.

Zabieg powiększania ust jest bezpieczny i bezbolesny, nie powinno się go jednak wykonywać w czasie ciąży i karmienia piersią. Przeciwwskazaniem jest także miesiączka, opryszczka lub blizny w okolicach ust. Efekty zabiegu wzmocni codzienna pielęgnacja, bazująca na nawilżaniu i natłuszczaniu warg, oraz ochrona przed dużym mrozem i promieniowaniem UV.

Newseria Lifestyle

Fot. stux, pixabay.com

Tagi: powiększenie ust, uroda, usta, wady i zalety

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter