a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Osi Ugonoh ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu. Teraz chce przekonać też do tego siostrę

2016-11-09
Osi Ugonoh ćwiczy na siłowni 5 razy w tygodniu. Teraz chce przekonać też do tego siostrę

Modelka chce zmotywować siostrę do zdrowszego trybu życia. Zamierza przekonać ją do zdrowej kuchni i regularnych treningów na siłowni.Osi Ugonoh ćwiczy siłowo nawet pięć razy w tygodniu, od niedawna uprawia także jogę. Twierdzi, że dzięki tym dwóm aktywnościom zachowuje świetnie wyrzeźbione, silne i elastyczne ciało.

Osi Ugonoh wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo związana ze swoim rodzeństwem. Wspiera zawodowe ambicje sióstr i brata, kibicuje ich działalności, a z niektórymi dzieli wspólne pasje. Z młodszą siostrą, Ogi, łączy ją zainteresowanie modą - już rok temu Ogi wzięła udział w sesji zdjęciowej jednej z marek odzieżowych.

- Moja siostra rzeczywiście się interesuje modą, ale nie chce być modelką ani nie uprawia żadnego sportu, ale wiem, że jeszcze ją zmobilizuję jakoś do tego - mówi Osi Ugonoh agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka jest natomiast pasjonatką aktywnego trybu życia. Twierdzi, że wielokrotnie starała się motywować młodszą siostrę do uprawiania sportu, nie przyniosło to jednak oczekiwanych efektów. Zwyciężczyni „Top Model" wierzy jednak, że wkrótce zarazi Ogi swoją pasją.

- Miejmy nadzieję, że teraz, jak będziemy mieszkać razem, to będę jej zdrowo gotowała, będę ją zmuszała, żeby chodziła ze mną na tę siłownię - mówi Osi Ugonoh.

Modelka ćwiczy na siłowni nawet cztery, pięć razy w tygodniu. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do treningu siłowego, chętnie próbuje nowych dyscyplin sportu. Od niedawna uprawia jogę, chce bowiem zwiększyć elastyczność mięśni. Uważa, że jej ciało nie jest wystarczająco rozciągnięte, co może być wynikiem intensywnego treningu siłowego.

- Jak np. ćwiczę siłowo, to te mięśnie mogą być czasami takie nabite, a do pracy też muszę mieć te mięśnie bardziej smukłe, więc staram się to wszystko łączyć razem - mówi Osi Ugonoh.

Modelka twierdzi, że należy do osób, które lubią stawiać sobie kolejne cele w życiu. Mogą one dotyczyć osiągnięć w zakresie sportu lub w pracy zawodowej. Jest zadowolona z przebiegu swojej kariery w modelingu i chce brać udział w jak największej liczbie sesji zdjęciowych i pokazów mody. Jej marzeniem i kolejnym celem jest jednak praca za granicą.

- Oczywiście mam tu jeszcze kilka projektów fajnych w Polsce i rzeczywiście mam sporo tej pracy, więc zobaczymy jeszcze. Nie narzekam na pracę w Polsce, ale marzy mi się jeszcze praca za granicą - mówi Osi Ugonoh.

Modelka jest zwyciężczynią 4. sezonu programu „Top Model", który stacja TVN emitowała jesienią 2014 roku.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ogi Ugonoh, Osi Ugonoh, siostra

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter