a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lidia Kopania: Nie spędzam godzin przed lustrem, by pielęgnować twarz. Moim uniwersalnym kosmetykiem jest serum z witaminą C

2015-11-06
Lidia Kopania: Nie spędzam godzin przed lustrem, by pielęgnować twarz. Moim uniwersalnym kosmetykiem jest serum z witaminą C

Wokalistka podkreśla, że nie poświęca zbyt dużo czasu na codzienny makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Jej zdaniem, skórze twarzy najwięcej korzyści przynoszą dobre kremy, witaminowe serum i aktywność na świeżym powietrzu. Lidia Kopania zachęca też do stosowania kosmetyków organicznych, które są produkowane na bazie naturalnych składników.

- Mam mnóstwo ulubionych kosmetyków, ale w sumie chyba najbardziej lubię serum z witaminą C, dlatego że rozjaśnia i w ogóle wspaniale działa - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Lidia Kopania, wokalistka.

Lidia Kopania przyznaje, że coraz częściej rezygnuje z kosmetyków sztucznych, a wybiera organiczne. Są równie skuteczne, a przy tym łagodniejsze dla skóry i nie powodują podrażnień.

- One wspaniale działają, są pozbawione różnych substancji chemicznych negatywnie działających na skórę i osłabiających działanie naturalnych składników - mówi Lidia Kopania.

Wokalistka podkreśla, że nie jest typem kobiety, która spędza godziny przed lustrem tylko po to, by po wykonywać przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Ma jednak swoje szybkie, ale skuteczne sposoby na dbanie o skórę.

- Nie robię niczego nietypowego, jest to bardzo standardowa pielęgnacja: demakijaż, krem na noc, krem pod oczy, po prostu - mówi Lidia Kopania.

Zdaniem wokalistki zbawienny wpływ na kondycję skóry twarzy ma ruch na świeżym powietrzu i optymistyczne nastawienie do życia.

- Bardzo lubię biegać, to jest podstawą mojej pielęgnacji. Do tego dobry nastrój. Kiedy wszystko się wali i nic nie sprzyja, to trzeba zrzucić z siebie to, co negatywne, i po prostu myśleć pozytywnie - dodaje Lidia Kopania.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: kosmetyki do pielęgnacji, kosmetyki organiczne, kremy, Lidia Kopania, pielęgnacja twarzy, piosenkarka, witaminowe serum, wokalistka

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter