a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Katarzyna Walter: boję się skalpela, ale oczywiście o tym myślę

2016-11-21
Katarzyna Walter: boję się skalpela, ale oczywiście o tym myślę

Aktorka chętnie korzysta z odmładzających możliwości, jakie daje dermatologia estetyczna. Z zabiegów korzysta jednak z umiarem, aby zachować naturalny wygląd. Obawia się natomiast operacji plastycznych, które mogą mieć negatywne skutki dla zdrowia. Nie wyklucza jednak, że kiedyś zdecyduje się na taki zabieg.

Katarzyna Walter, gwiazda serialu „Na Wspólnej", za trzy miesiące skończy 57 lat. W przeciwieństwie do większości polskich gwiazd show-biznesu nie ukrywa, że stara się zniwelować oznaki upływającego czasu w gabinecie dermatologa estetycznego. Jej zdaniem warto korzystać z możliwości, jakie daje współczesna medycyna, należy jednak robić to rozsądnie.

- Baby zwariowały na tym punkcie, wszystkie zwariowałyśmy, więc bardzo trzeba to dawkować - mówi Katarzyna Walter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że najważniejsze jest zachowanie naturalnego wyglądu. Jest przeciwniczką przesadnie naciągniętej, wygładzonej, pozbawionej zmarszczek skóry. Dlatego zabiegom dermatologii estetycznej poddaje się z umiarem.

- Mam zmarszczki, widzicie to na ekranie. Zawsze mojej lekarce mówię: „Nie chcę być jak lalka, nie rób ze mnie porcelanki" - mówi Katarzyna Walter.

Gwiazda podkreśla ponadto różnice między dermatologią estetyczną a chirurgią plastyczną. Nie ma nic przeciwko zabiegom z wykorzystaniem nici liftingujących, kwasów czy botoksu. Uważa natomiast, że inwazyjne zabiegi chirurgiczne mogą stanowić zbyt duże ryzyko dla zdrowia. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości podda się tego typu operacji.

- Operacje plastyczne są bardzo dużym zagrożeniem dla siatki nerwów. Jeśli się przetnie taki nerw, to to jest bardzo poważna historia, żeby to naprawić. Na razie boję się skalpela, ale oczywiście o tym myślę - mówi Katarzyna Walter.

W serialu „Na Wspólnej" gwiazda od 2007 roku kreuje postać Agnieszki Olszewskiej. Jej bohaterka związana jest z dużo młodszym od siebie mężczyzną, Darkiem. Pomaga mu w karierze zawodowej, decyduje się także na odmładzające zabiegi dermatologii estetycznej, by utrzymać zainteresowanie kochanka.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: dermatologia estetyczna, Katarzyna Walter, operacje plastyczne, serial

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter