a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ekspert marki KEMON – Klaudiusz Iciek „Claudius” radzi – jak dbać o brodę

2017-10-30
Ekspert marki KEMON – Klaudiusz Iciek „Claudius” radzi – jak dbać o brodę

Pielęgnacja brody powinna być codziennym rytuałem każdego mężczyzny decydującego się na taki rodzaj zarostu.

Podczas porannej wizyty w łazience oczywiste jest, że rozczesujemy włosy. Broda również powinna zostać wyczesana. Służą do tego szczotki, stworzone specjalnie z myślą o brodzie. Kupić je można w każdym dobrym barbershopie*. Poza szczotką, dobrym zakupem są nożyczki - najprostsze, jednak również przeznaczone do pielęgnacji brody. Kiedy zobaczymy pojedynczy, odstający włos, będziemy mogli go sami przyciąć jednym ruchem dłoni. Dzięki temu broda będzie zadbana aż do kolejnej wizyty u specjalisty - barbera**. Wizyty u barbera powinny być tak samo regularne, jak u fryzjera. Jednak broda powinna być przystrzygana częściej. Częstotliwość strzyżenia należy ustalić indywidualnie. Po wyczesaniu i ewentualnym przystrzyżeniu pojedynczych włosów, na brodę należy nałożyć specjalny balsam, który sprawi, że będzie ona bardziej zwarta, nie będzie odstawać na boki i puszyć się. Nie należy również zapomnieć o kilku kroplach pięknie pachnącego olejku do brody. Dzięki niemu będzie ona bardziej miękka i błyszcząca.

 

*Barber to osoba, która została wykształcona aby strzyc zarówno włosy, jak i zarost mężczyzn. Ekspert, który posiadł tajniki zapuszczania, przystrzygania, trymowania wszelkiego rodzaju zarostu, dbania o męską skórę podczas golenia, ale także fryzjer męski.

** Barbershop to miejsce pracy barbera. Po wielu latach przerwy od kilku dopiero lat pojawiają się kolejne barbershopy, w których mężczyźni mogą zadbać o siebie. To miejsca, które szczególny nacisk kładą zarówno na warsztat i wiedzę barberów, jak i na to, by klient mógł się zrelaksować, spędzić czas odpoczywając we wnętrzu stworzonym z myślą o mężczyznach, wśród męskich zapachów powstałych specjalnie do brody i w męskim gronie. Bardzo często do barbershopów kobiety mają zakaz wstępu. To męska strefa współczesnych dandysów.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter