a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 25 listopada 2015
Imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Drugi podbródek – jak się go pozbyć?

2011-08-22
Drugi podbródek – jak się go pozbyć?

Wbrew powszechnym opiniom podwójna broda nie dotyczy tylko osób z nadwagą czy posuniętych w wieku. Może też przytrafić się młodej, szczupłej osobie. Skąd się bierze podwójna broda i jak można z nią walczyć? Oto kilka faktów.

Skąd się bierze?

·         Główną przyczyną podwójnego podbródka jest otyłość, nadmiar tłuszczu gromadzi się równomiernie na całym ciele, nie omijając też twarzy i brody.

·         Druga przyczyną powstawania drugiej brody jest zła postawa ciała. Zgarbiona postawa ciała powoduje zwiotczenie mięśni. W wyniku tego komórki tłuszczowe zyskują więcej przestrzeni, aby się rozrastać. Nieprawidłowej postawie ciała sprzyja także wielogodzinna praca przy komputerze oraz źle wymodelowana poduszka.

·         Kolejną przyczyną są geny. Nawet jeśli jesteś szczupłą, młodą osobą, ale w Twojej rodzinie zdarza się podwójny podbródek, też możesz być obciążony genetycznie tą przypadłością estetyczną. 

Jak się go pozbyć?

·         Na początek smutna wiadomość: jeśli jesteś obciążona genetycznie podwójnym podbródkiem niewiele można zrobić. Taka twoja uroda i już. Jeżeli bardzo ci on przeszkadza możesz poddać się liposukcji, za pomocą której odessiesz tłuszcz z podbródka.

·         Jeżeli przyczyną nie są geny, możesz niwelować w pewnym stopniu niechcianą brodę. Jeśli masz nadwagę, przejdź na dietę i uprawiaj sporty. Ruch fizyczny jest szczególnie ważny jeśli Twoja nadwaga jest spora i w przypadku szybkiej utraty wagi, na ciele mogą pozostać fałdy skóry. Dzięki ćwiczeniom i masażom ładnie się „wciągną”.

·         Pamiętaj o postawie ciała. Może pomóc stare ćwiczenie z chodzeniem z książką na głowie. Kontroluj swoją pozycje przy komputerze, rób sobie częste kilkuminutowe przerwy, odejdź od komputera, rozprostuj kości.

·         Pomocne będą również masaże ujędrniające oraz…odpowiedni makijaż, który pomoże ukryć tę niedoskonałość.

 

AW2

Foto: womanmagz.com

Tagi: drugi podbródek, jak sie pozbyć druiej brody, podbródek, podwójna broda

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter