a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Jaki stadion takie wyniki

Jaki stadion takie wyniki

Nowoczesne i schludne obiekty sportowe to nadal rzadkość w polskich rozgrywkach piłkarskich. O ile kluby z czołowych lig mogą pochwalić się pięknymi stadionami, to w niższych klasach rozgrywkowych przeważnie gra się na błagających o remont boiskach.

więcej
 • Wakacje w dobrej formie. Eksperci radzą, jak przygotować się do nadejścia lata.

  Wakacje w dobrej formie. Eksperci radzą, jak przygotować się do nadejścia lata.

  Wiosna na dobre zadomowiła się w naszym kraju. Dni są coraz dłuższe, słońce przygrzewa mocniej, a my coraz częściej myślimy o zbliżających się wakacjach. Niestety, po zimie nasze ciało nie zawsze jest w dobrej kondycji. Aby pewnie i radośnie wkroczyć w wakacyjny sezon, powinniśmy podjąć kilka kroków, które pozwolą nam przygotować się do nadejścia lata.

  więcej
 • Za pięć lat członkami klubów fitness może być nawet 4 miliony Polaków

  Za pięć lat członkami klubów fitness może być nawet 4 miliony Polaków

  W 2016 roku przychody klubów fitness w Polsce wyniosły 3,68 mld zł, a liczba członków 2,84 mln osób. Coraz więcej osób stawia na zdrowy styl życia. Beneficjentami tego trendu są również kluby fitness w Europie. Obecnie należy do nich 56,4 mln osób, czyli o 4,4 proc. więcej niż rok temu. Europejski rynek fitness wart jest 26,3 mld euro. Jak wynika z tegorocznego raportu „The European Health & Fitness Market", przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte we współpracy z organizacją EuropeActive polski rynek usług fitness należy do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się, ale jednocześnie najbardziej rozdrobnionych w Europie. Do klubów, których liczba na koniec ub. roku wyniosła ponad 2,5 tys., uczęszcza już 2,84 mln Polaków. Według szacunków w ciągu trzech-pięciu lat ta liczba może się zwiększyć nawet do 4 mln osób, z czego duża część będą to osoby starsze.

  więcej
 • Fitnesowe last minute, czyli jak poprawić sylwetkę przed wyjazdem na wakacje

  Fitnesowe last minute, czyli jak poprawić sylwetkę przed wyjazdem na wakacje

  Urlop tuż tuż, a wiele z nas nie jest w formie, żeby bez skrępowania pokazać się w bikini na plaży. Zmęczone pracą i obowiązkami domowymi co chwila znajdujemy sobie kolejne wymówki, aby nie pójść na siłownię lub poćwiczyć w salonie. Zniechęcone walką o piękną sylwetkę, często zajadamy smutki. Oto kilka skutecznych rad jak jeszcze można to zmienić, jeśli zostało nam trochę czasu do wakacyjnego wyjazdu.

  więcej
 • Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100

  Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100

  Już 23 czerwca startuje eneloop expedition 2100 - paneuropejski, charytatywny projekt zainicjowany przez Panasonic Energy Europe. Trzy zespoły: z Polski (czerwony), Danii (fioletowy) oraz Wielkiej Brytanii (żółty) staną do rywalizacji, by wygrać dla wybranej przez siebie proekologicznej organizacji nagrodę w wysokości 21 000 euro.

  więcej
 • Ergospirometria kontra próba wysiłkowa, czyli poradnik o badaniach dla biegaczy

  W ostatnim czasie coraz więcej osób amatorsko uprawiających sport, szczególnie bieganie, decyduje się na wykonanie badania wydolnościowego, jakim jest ergospirometria. Celem badania jest precyzyjne określenie parametrów treningowych i na ich podstawie zaplanowanie optymalnego treningu. Jednak czy rzeczywiście ergospirometria, dotychczas wykorzystywana przede wszystkim przez profesjonalnych sportowców, jest niezbędna do bezpiecznego uprawiania sportu przez amatorów?

 • Jaki rower treningowy wybrać?

  Nie każdy ma czas by systematycznie uczęszczać na zajęcia w klubie fitness. W takiej sytuacji jedyną alternatywą dla takich osób jest trening we własnym domu. Jest to dobre rozwiązanie pozwalające pracować nad kondycją fizyczną niezależnie od warunków atmosferycznych.

 • Aktywność fizyczną trzeba dopasować do swoich oczekiwań i kondycji organizmu

  Instruktorzy fitness podkreślają, że wybierając odpowiedni dla siebie trening, przede wszystkim trzeba się zastanowić nad tym, jakich efektów od niego oczekujemy i w jakim czasie chcielibyśmy je osiągnąć. Można zacząć od ćwiczeń w domu lub zajęć tanecznych, np. zumby. W przypadku osób początkujących dobrze sprawdza się również bieżnia, trening TBC czy platformy wibracyjne.

 • Rolki rekreacyjne najlepszym rozwiązaniem dla początkujących

  Jazda na rolkach to dobra forma rekreacji zarówno dla osób, które na co dzień nie poświęcają wiele czasu na ćwiczenia, jak i dla zapalonych sportowców, pragnących wzmocnić mięśnie całego ciała i poprawić swoją kondycję. Model rolek należy dopasować indywidualnie. Przed pierwszą jazdą warto również przygotować kilkuminutową rozgrzewkę oraz zaopatrzyć się w ochraniacze na łokcie, nadgarstki i kolana.

 • W slow joggingu spalamy dwa razy więcej kalorii niż podczas marszu

  Slow jogging zdobywa na świecie dużą popularność. Od zwykłego joggingu różni się tym, że biega się wolno, co nie powoduje zmęczenia. Często nazywany jest więc bieganiem z uśmiechem. Organizm spala jednak dwa razy więcej kalorii niż w czasie szybkiego marszu. Podczas treningu można w ciągu 10 minut spalić 200 kalorii, tymczasem podczas spaceru tylko 100.

 • Coraz więcej młodych mam chodzi ze swoimi dziećmi na fitness

  Pomagają wrócić kobietom do formy po porodzie, są szansą na wyrwanie się z domu i pozwalają poznać masę nowych ludzi. Zajęcia dla matek z dziećmi są w klubach fitness już od wielu lat, ale dopiero niedawno stały się popularne. Skąd takie zainteresowanie?

 • Joga na stres

  Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi.

1 ...5|6|7|8|9|10|11|12|13|14... 28

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter