a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 19 sierpnia 2017
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Rajd Argentyny – Rajdowe Mistrzostwa Świata powracają na drogi szutrowe

Rajd Argentyny – Rajdowe Mistrzostwa Świata powracają na drogi szutrowe

Rajd Argentyny to będzie kolejne wyzwanie dla zespołów startujących w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Jari-Matti Latvala i Juho Hänninen, obaj kierowcy startujący w barwach TOYOTA GAZOO Racing, powracają do Argentyny jako zwycięzcy poprzednich edycji tej imprezy. Piąte eliminacje WRC zostaną rozegrane od 27 do 30 kwietnia.

więcej
 • Majówka z Classicauto Cup nie tylko dla samochodów klasycznych

  Majówka z Classicauto Cup nie tylko dla samochodów klasycznych

  W długi majowy weekend odbędzie się druga runda pucharu Classicauto Cup 2017. Tym razem startujące załogi zmierzą się na znanym i lubianym Torze Kielce w Miedzianej Górze. 2 maja organizatorzy zapraszają na całodzienny trening i dodatkowe atrakcje. Główna rywalizacja rozegra się 3 maja w ramach klasyfikacji Inter Cars #CAC i WRC Challenge.

  więcej
 • Robert Korzeniowski po raz trzeci weźmie udział w Biegu Rzeźnika. Trasa liczy blisko 85 km

  Robert Korzeniowski po raz trzeci weźmie udział w Biegu Rzeźnika. Trasa liczy blisko 85 km

  Sportowiec twierdzi, że po dwóch startach uzależnił się od tego rodzaju kontaktu z naturą. Ekstremalny bieg jest dla niego okazją do dzielenia swojej pasji z przyjaciółmi, okazją do podziwiania bieszczadzkiej przyrody i wyzwaniem sportowym. W poprzednich edycjach musiał się zmierzyć nie tylko z naturą, lecz także z urazem stopy i wadliwym sprzętem.

  więcej
 • „To nie ty wygrywasz w Le Mans, to Le Mans pozwala tobie zwyciężyć”. Wywiad z Robem Leupenem z Toyota Motorsport GmbH

  „To nie ty wygrywasz w Le Mans, to Le Mans pozwala tobie zwyciężyć”. Wywiad z Robem Leupenem z Toyota Motorsport GmbH

  W 6-godzinnym wyścigu na torze Silverstone, pierwszej rundzie serii FIA World Endurance Championship, Toyota wyprzedziła Porsche, choć jednocześnie rywalizacja między TS050 Hybrid a 919 Hybrid była bardzo zacięta. To dobra wiadomość dla fanów wyścigów długodystansowych i zapowiedź ekscytującego sezonu. W czerwcu, w najważniejszej imprezie mistrzostw - 24-godzinnym wyścigu w Le Mans, Toyota zawalczy o swoje pierwsze zwycięstwo w tej legendarnej imprezie. O przygotowaniach do walki o najwyższe trofea opowiada Rob Leupen, szef zespołu i wiceprezes Toyota Motorsport GmbH.

  więcej
 • Zwycięzca Rajdu Polski wystartuje w Rajdzie Portugalii w barwach zespołu TOYOTA GAZOO Racing

  Zwycięzca Rajdu Polski wystartuje w Rajdzie Portugalii w barwach zespołu TOYOTA GAZOO Racing

  Esapekka Lappi, kierowca testowy TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, wystartuje w swoim pierwszym rajdzie WRC - Rajdzie Portugalii. Lappi dołączy do Jari-Mattiego Latvali i Juho Hänninena trzecim Yarisem WRC. Rajd Portugalii odbędzie się między 19 a 21 maja.

  więcej
 • W kwietniu biegacze wracają do Pobiedzisk

  22 kwietnia to kolejna ważna data w kalendarzu biegacza. Tego dnia odbędzie się III Bieg „Agrobex Piastowska Piątka" Pobiedziska. To jednocześnie trzecia odsłona imprezy sportowej Agrobex Cykl Biegów 5/5. W Pobiedziskach od godz. 11 biegacze będą rywalizować na trasie wokół historycznego grodu, na dystansie 5 km.

 • Polacy przekonują się do aktywności fizycznej

  Polacy w wieku 50+ w ciągu tygodnia mają średnio 35,5 godzin wolnego czasu - wynika z badania Santander Consumer Banku. Najchętniej spędzają go w domu - czytając książki lub oglądając filmy. Jednak już co trzeci dorosły Polak deklaruje, że wolny czas spędza aktywnie - uprawiając sport.

 • W kasku czy bez? W kasku!

  Zgodnie z obecnie obowiązującym w Polsce prawem rowerzyści nie mają obowiązku jazdy w kaskach, więc używać kasków czy nie? Statystyki i badania wskazują, że używanie kasku przez rowerzystów ogranicza ryzyko poważnego urazu głowy prawie o 70%*! Trenerzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault rekomendują używanie kasków, szczególnie w przypadku dzieci.

 • Pierwsze kroki w motorsporcie

  Wielu osobom motorsport kojarzy się z ogromnymi budżetami, zamożnymi sponsorami i sportem dostępnym jedynie dla elitarnego grona. Tymczasem do sportowej jazdy samochodem potrzebne są przede wszystkim chęci i wytrwałość, a dopiero potem nieco wolnej gotówki. Jak zacząć wyścigową przygodę, aby mieć z niej jak najwięcej satysfakcji?

 • Klaudia Podkalicka wygrała pierwszą rundę Mistrzostw Polski i Europy Centralnej

  Klaudia Podkalicka nowy sezon rajdowy rozpoczęła od zwycięstwa w Mistrzostwach Polski i Europy Centralnej w klasie T2 w Drawsku. Jedyna kobieta za kierownicą w rajdzie Baja Drawsko była najszybsza na pierwszym i drugim odcinku specjalnym, ostatni ukończyła na drugim miejscu, co dało jej zwycięstwo w klasie. Zgarniając maksimum punktów w swojej klasie T2, prowadzi w tej klasyfikacji Mistrzostw. W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski zajęła 7. miejsce.

 • Silny, sprawny, wytrzymały. Zapasy są lepsze niż crossfit

  Jest sposób na to, by połączyć ćwiczenia wzmacniające siłę mięśni, budujące kondycję i wytrzymałość, a także szybkość i ogólną sprawność. Inspiracji można poszukać w treningu zapaśników. Dlaczego? Okazuje się, jest to sport, który wymaga najbardziej wszechstronnego przygotowania.

 • Trening dla każdego, czyli 4 pomysły na niskobudżetowe ćwiczenia

  Wiosna za pasem, co oznacza, że to ostatni dzwonek, by popracować nad swoją formą i zadbać o atrakcyjną sylwetkę na lato. Dla wielu osób klasyczną wymówką dla braku regularnych ćwiczeń są kwestie finansowe. Tymczasem - dzięki siłowniom plenerowym czy bezpłatnym planom treningowym online - naszą kondycję możemy zbudować nie wydając ani złotówki.

1 ...5|6|7|8|9|10|11|12|13|14... 23

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter