a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 28 kwietnia 2017
Imieniny: Pawła, Walerii, Ludwika

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Mimo mrozów nie należy rezygnować ze sportu. Nawet kwadrans spaceru może znacznie pomóc w walce ze spadkiem formy

Mimo mrozów nie należy rezygnować ze sportu. Nawet kwadrans spaceru może znacznie pomóc w walce ze spadkiem formy

Sport to najlepszy sposób na walkę z obniżonym nastrojem – podkreślają trenerzy personalni. Regularna aktywność fizyczna dodaje energii, podnosi poziom endorfin i pomaga utrzymać dobrą kondycję. Na początek wystarczy 15–30 min spaceru dziennie. Ci bardziej zahartowani nie powinni rezygnować z biegania, pływania czy ćwiczeń na siłowni.

więcej
 • Adam Fidusiewicz: Od dziecka kocham ruch. Obecnie trenuję popping

  Adam Fidusiewicz: Od dziecka kocham ruch. Obecnie trenuję popping

  Aktor we współpracy z Marcelem Borowcem łączy taniec z beatboxem, tworząc opowieści muzyczno-ruchowe. Twierdzi, że jest to trudniejsze od tradycyjnego aktorstwa, może bowiem polegać wyłącznie na własnym ciele. Fidusiewicz trenuje również popping pod okiem doświadczonych tancerzy.

  więcej
 • Jari-Matti Latvala i Juho Hänninen startują w Rajdzie Szwecji Toyotą Yaris WRC

  Jari-Matti Latvala i Juho Hänninen startują w Rajdzie Szwecji Toyotą Yaris WRC

  Już jutro rozpoczyna się Rajd Szwecji, drugie eliminacje Rajdowych Mistrzostw Świata. Dla Jariego-Mattiego Latvali i Juho Hänninena prowadzących dwa Yarisy WRC będzie to drugi rajd w barwach TOYOTA GAZOO Racing. Zespół traktuje skandynawską imprezę jako kolejny etap programu szkoleniowego. W przygotowaniach skorzystano z dotychczasowych doświadczeń obu kierowców w Rajdzie Szwecji, a także z danych zebranych podczas styczniowego Rajdu Monte Carlo, gdzie Latvala i jego pilot Miikka Anttilla zajęli 2. miejsce.

  więcej
 • Warriors znowu budują imponujący bilans

  Warriors znowu budują imponujący bilans

  Golden State Warriors także w tym sezonie zamierzają włączyć się do walki o mistrzostwo, jak na razie imponując najlepszym bilansem spotkań w całej lidze NBA.

  więcej
 • Anna Powierza: powstrzymanie się od biegania lub jazdy konnej wymaga ode mnie dużego wysiłku

  Anna Powierza: powstrzymanie się od biegania lub jazdy konnej wymaga ode mnie dużego wysiłku

  Sport to darmowe endorfiny – twierdzi gwiazda serialu „Klan”. Aktorka nigdy nie miewa problemów z motywacją do biegania lub jazdy konnej, nawet przy niesprzyjającej zimowej pogodzie. Problemem jest dla niej raczej powstrzymanie się od ulubionych form ruchu, nawet w trosce o zdrowie przed zbliżającą się premierą w teatrze.

  więcej
 • Często trenujesz? Zacznij to robić z muzyką!

  Dążysz do idealnej sylwetki i na co dzień stosujesz odpowiednią dietę? Regularnie ćwiczysz, aby uzyskać jak najlepsze efekty i skutecznie stracić na wadze? Jeśli tak, doskonale wiesz, jak wyczerpujące i jednocześnie żmudne stają się po pewnym czasie codzienne ćwiczenia fizyczne. Wiele osób poddaje się po jakimś czasie, czując zniechęcenie i rutynę. Aby urozmaicić codzienne ćwiczenia i zarazem trenować z uśmiechem, koniecznie dodaj do treningu muzykę. Zobacz sam, dlaczego!

 • Chcesz szusować po stoku? Sprawdź jak dobrać sprzęt

  Początki na nartach i snowboardzie do najprostszych nie należą. Zanim zaczniemy szusować trzeba skompletować sprzęt. Jak go wybrać i jakich błędów unikać?

 • Te ćwiczenia zwiększają pojemność płuc

  Pływać jak Michael Phelps, biegać jak Usain Bolt – to marzenie wielu osób i niestety nieosiągalne. Natomiast poprzez kilka prostych ćwiczeń możemy poprawić swoją kondycję. Jak zwiększyć swoją pojemność płuc? Radzi Radosław Kawęcki, pływak i dwukrotny mistrz świata.

 • Ponad 30 proc. Polaków nie jest aktywnych fizycznie. Koszty z tym związane szacuje się na ponad 2 mld euro

  Niedostateczny poziom ruchu jest przyczyną 7,4 proc. wszystkich zgonów w Polsce. Ograniczona aktywność fizyczna generuje wysokie koszty. W Polsce to ponad 2 mld euro. Koszty bezpośrednie wynikające z leczenia chorób stanowią 40 proc. Koszty pośrednie, czyli ok. 60 proc., wynikają z ograniczonej wydajności pracy pracowników, zmniejszonej efektywności przedsiębiorstw, co przekłada się na ograniczone wpływy budżetowe i niższy wzrost gospodarczy – ocenia dr Daniel Puciato z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 • Trzy zasady efektywnych treningów

  Pierwsze dni stycznia to czas postanowień oraz nowych wyzwań. Dla wielu z nas będzie to poprawa sylwetki oraz kondycji, a co za tym idzie- zakup karnetu na siłownię. Początki bywają trudne, a więc, jak zacząć? Co zrobić, aby motywacja została z nami na dłużej?

 • Rowerek biegowy pomaga w nauce utrzymywania równowagi. Ułatwia także dzieciom przesiadkę na tradycyjny rower z pedałami

  Alternatywą dla trzy- lub czterokołowych rowerów jest model biegowy. Nie ma on pedałów, dlatego początkowo maluch porusza się na nim po prostu drepcząc. Z czasem jednak zaczyna się odpychać od podłoża i może swobodnie jeździć, nie dotykając już nogami gruntu. Dzięki ergonomicznej konstrukcji sprzętu dzieci łatwo utrzymują równowagę i bezpiecznie balansują, szybko zdobywając rowerowe umiejętności takie, jak przyspieszanie, hamowanie czy intencjonalne zmiany kierunku jazdy. Z takich modeli mogą już korzystać nawet dwulatki.

 • E-sport w Polsce rośnie jak na drożdżach. Elektroniczne turnieje śledzą setki tysięcy polskich fanów

  Branża e-sportu rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Przychody przekraczają 10 mln dol. i rosną o kilkanaście procent rocznie. Elektroniczne rozgrywki śledzi tysiące fanów, a ich liczba szybko się zwiększa. Skala zainteresowania przyciąga sponsorów, co powoduje, że pula nagród w turniejach jest coraz większa.

12|3|4|5|6|7|8|9|10|11... 15

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter