a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Sport

 • Toyota Rally RAV4 Ryana Millena niezwyciężona w rajdowych mistrzostwach ARA 2017

  Toyota Rally RAV4 Ryana Millena niezwyciężona w rajdowych mistrzostwach ARA 2017

  Ryan Millen i jego pilotka Rhianon Gelsomino zajęli pierwsze miejsce w klasie 2WD rajdowych mistrzostw ARA 2017 (American Rally Association) po tym, jak wygrali wszystkie rundy sezonu w swojej klasie. Zespół startował za kierownicą Toyoty Rally RAV4, przygotowanej przez amerykański oddział Toyota Racing Development (TRD).

  więcej
 • W Polsce jest już 1,1 mln użytkowników rowerów miejskich. Na rynek wchodzi nowy system wypożyczania bez stacji dokujących

  W Polsce jest już 1,1 mln użytkowników rowerów miejskich. Na rynek wchodzi nowy system wypożyczania bez stacji dokujących

  Z systemu wypożyczalni rowerów miejskich zarówno do celów rekreacyjnych, jak i codziennych obowiązków korzysta w Polsce już ponad milion osób. Dotychczasowe rozwiązania stosowane w wielu polskich miastach opierały się na sieci stacji dokujących, z których można rower wypożyczyć i oddać. Nowy system wypożyczania rowerów miejskich, który ma ruszyć we wrześniu, umożliwia zostawianie sprzętu niemal gdziekolwiek.

  więcej
 • Aktywni Polacy nakręcają branżę outdoorową

  Aktywni Polacy nakręcają branżę outdoorową

  Odpoczynek przed telewizorem? Jak pokazuje raport „Aktywność fizyczna Polaków" zainteresowanie sportem nie oznacza tylko oglądania meczu na ekranie. Bo choć piłka nożna wzbudza największe zainteresowanie obu płci, osobiście wolimy „wykręcić" kilka kilometrów na rowerze czy pobiegać w parku. Aktywnych rodaków przybywa, a tę tendencję zauważają producenci wyposażenia outdoorowego - i już szacują przyszłe wpływy.

  więcej
 • TOYOTA GAZOO Racing kontynuuje walkę o mistrzostwo świata na torze w Meksyku

  TOYOTA GAZOO Racing kontynuuje walkę o mistrzostwo świata na torze w Meksyku

  TOYOTA GAZOO Racing wróciła w 6-godzinnym wyścigu Nürburgring do początkowych składów kierowców 2 bolidów TS050 Hybrid. Zespół zamierza odrobić niewielką stratę punktów do lidera i walczyć o pierwsze miejsce w Mistrzostwach Świata Wyścigów Długodystansowych (FIA WEC).

  więcej
 • II Bieg po Oddech już w najbliższą niedzielę w Zakopanem

  3 września w Zakopanem odbędzie się II edycja Biegu po Oddech.Uczestników biegu wspierać będzie mistrzyni olimpijska oraz ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Justyna Kowalczyk.Celem wydarzenia jest pozyskanie środków na zakup leków i sprzętów niezbędnych osobom chorym oraz zwiększenie świadomości społecznej w zakresie mukowiscydozyOrganizatorem Biegu po Oddech jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, a sponsorem głównym - Santander Consumer Bank.

 • Klaudia Podkalicka na Baja Poland: jedyna kobieta w Pucharze Świata

  Klaudia Podkalicka, jedyna kobieta-kierowca w Pucharze Świata w rajdach cross-country, pojawi się już 31 sierpnia na starcie największej i najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce - Baja Poland 2017, by walczyć ramię w ramię z zawodnikami ze światowej czołówki. Dla zawodniczki Total Teamu i rodowitej szczecinianki to najbardziej wyczekiwana impreza tego sezonu. Przez 3 dni, na ponad 500 km odcinków specjalnych trwać będą zmagania około 120 najlepszych zawodników z całego świata. Wśród nich są takie sławy, jak Nesser Al-Attiyah, Krzysztof Hołowczyc i Jakub Przygoński.

 • Cukry proste są podstawowym paliwem energetycznym dla mózgu i mięśni. Podczas zwiększonej aktywności fizycznej lub intelektualnej powinniśmy zwiększyć ich spożycie

  Zapotrzebowanie na energię zależy od wieku, płci, aktywności fizycznej czy uwarunkowań genetycznych. Szacuje się, że u większości ludzi zapotrzebowanie na energię pochodzącą z węglowodanów plasuje się na poziomie 45-55 proc. Chodzi przede wszystkim o węglowodany złożone, ale w tej kategorii mieszczą się również cukry proste. Ich spożycie należy zwiększać w zależności od aktywności fizycznej czy intelektualnej.

 • Squash ma konkurencję. Nowa dyscyplina podbija świat

  Lekka rakieta jak w badmintonie, wygodny kort jak do squasha oraz piłka jak w tenisie i zbliżone do niego zasady - tak pokrótce można opisać najnowszą gwiazdę wśród dyscyplin, która trafiła do nas z Ameryki Południowej. Padel podbija serca zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, a niektórzy nawet twierdzą, że niedługo może być nawet bardziej popularny niż squash. Na czym polega sekret tej dyscypliny?

 • Tu padają rekordy!

  Podczas największych zawodów triathlonowych w Polsce Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife padają rekordy - czasowe, liczbowe, życiowe - i tym razem zmagania okazały się najlepsze w historii. Co napędza zawodników do przekraczania własnych granic? Triathlon to nie tylko 3 dyscypliny - to podejście do życia - wytrwałość, konsekwencja, troska o siebie i o własne ciało. To również dieta dostosowana do indywidulnych potrzeb organizmu.

 • Wielkie powroty do małych miejscowości

  Nagłówki sportowych mediów często informują o niebotycznych kwotach jakie oferują najbogatsze na świecie kluby, by ściągnąć do siebie najwspanialszych zawodników. Spekulacje kibiców i dziennikarzy sportowych nie mają końca. Mnożą się pytania o to gdzie i co ważniejsze za ile, trafi dany piłkarz. Okazuje się, że nie tylko piłkarskie potęgi potrafią zadziwić fanów niecodziennymi transferami. W niższych ligach też zdarzają się zadziwiające kontrakty.

 • Inter Cars Classicauto Cup 2017 wraca do Kielc

  Wraz z nadejściem końca wakacji wraca rywalizacja w ramach Inter Cars Classicauto Cup. Już 9 września zawodnicy znowu zawitają na Torze Kielce w Miedzianej Górze, by zmierzyć się ze sobą w czasie 4. rundy pucharu.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter