a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 grudnia 2017
Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Cowboy vs. Till główną walką wieczoru na gali UFC w Gdańsku!

Cowboy vs. Till główną walką wieczoru na gali UFC w Gdańsku!

DONALD CERRONE vs. DARREN TILL główną walką wieczoru na gali UFC® w GDAŃSKU

więcej
 • Karolina Kowalkiewicz zawalczy na gali UFC w Gdańsku

  Karolina Kowalkiewicz zawalczy na gali UFC w Gdańsku

  Bilety na gale UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK już w sprzedaży!

  więcej
 • Tylko 7 proc. największych spółek w Polsce angażuje się w sponsoring piłki nożnej. Profesjonalizacja klubów ma pomóc przyciągnąć sponsorów

  Tylko 7 proc. największych spółek w Polsce angażuje się w sponsoring piłki nożnej. Profesjonalizacja klubów ma pomóc przyciągnąć sponsorów

  Piłka nożna to już nie tylko sport, lecz przede wszystkim biznes. Mecze przyciągają na trybuny dziesiątki tysięcy widzów i sponsorów, którzy często inwestują duże pieniądze. W Polsce sponsoring piłki nożnej dopiero się rozwija. Przychody komercyjne w klubach Ekstraklasy stanowią nieco ponad 40 proc., w najlepszych europejskich klubach to już ponad połowa. W Polsce dominują firmy o zasięgu lokalnym, tylko 7 proc. największych spółek w Polsce inwestuje w futbol. Zdaniem ekspertów, aby mogło się to zmienić, potrzebna jest inwestycja w kluby i ich profesjonalne zarządzanie.

  więcej
 • Bezpłatne treningi na zielonym patio. Spróbuj, jeśli pracujesz za biurkiem

  Bezpłatne treningi na zielonym patio. Spróbuj, jeśli pracujesz za biurkiem

  Od 2 września, w każdą wrześniową sobotę o godz. 12.30 na dziedzińcu OVO Wrocław odbędą się bezpłatne zajęcia mobility - treningu zwiększającego zakresy ruchów z wykorzystaniem gum i rollerów. Ćwiczenia poprowadzi Marta Gutowska, certyfikowana instruktorka Holmes Place OVO Wrocław, prestiżowego klubu fitness, pierwszego tej marki na Dolnym Śląsku. To świetna propozycja zwłaszcza dla osób, które kończą urlop i wracają do pracy.

  więcej
 • Finał Pucharu Polski Nordic Walking już w najbliższą sobotę w Hajnówce

  Finał Pucharu Polski Nordic Walking już w najbliższą sobotę w Hajnówce

  więcej
 • Toyota Rally RAV4 Ryana Millena niezwyciężona w rajdowych mistrzostwach ARA 2017

  Ryan Millen i jego pilotka Rhianon Gelsomino zajęli pierwsze miejsce w klasie 2WD rajdowych mistrzostw ARA 2017 (American Rally Association) po tym, jak wygrali wszystkie rundy sezonu w swojej klasie. Zespół startował za kierownicą Toyoty Rally RAV4, przygotowanej przez amerykański oddział Toyota Racing Development (TRD).

 • W Polsce jest już 1,1 mln użytkowników rowerów miejskich. Na rynek wchodzi nowy system wypożyczania bez stacji dokujących

  Z systemu wypożyczalni rowerów miejskich zarówno do celów rekreacyjnych, jak i codziennych obowiązków korzysta w Polsce już ponad milion osób. Dotychczasowe rozwiązania stosowane w wielu polskich miastach opierały się na sieci stacji dokujących, z których można rower wypożyczyć i oddać. Nowy system wypożyczania rowerów miejskich, który ma ruszyć we wrześniu, umożliwia zostawianie sprzętu niemal gdziekolwiek.

 • Aktywni Polacy nakręcają branżę outdoorową

  Odpoczynek przed telewizorem? Jak pokazuje raport „Aktywność fizyczna Polaków" zainteresowanie sportem nie oznacza tylko oglądania meczu na ekranie. Bo choć piłka nożna wzbudza największe zainteresowanie obu płci, osobiście wolimy „wykręcić" kilka kilometrów na rowerze czy pobiegać w parku. Aktywnych rodaków przybywa, a tę tendencję zauważają producenci wyposażenia outdoorowego - i już szacują przyszłe wpływy.

 • TOYOTA GAZOO Racing kontynuuje walkę o mistrzostwo świata na torze w Meksyku

  TOYOTA GAZOO Racing wróciła w 6-godzinnym wyścigu Nürburgring do początkowych składów kierowców 2 bolidów TS050 Hybrid. Zespół zamierza odrobić niewielką stratę punktów do lidera i walczyć o pierwsze miejsce w Mistrzostwach Świata Wyścigów Długodystansowych (FIA WEC).

 • II Bieg po Oddech już w najbliższą niedzielę w Zakopanem

  3 września w Zakopanem odbędzie się II edycja Biegu po Oddech.Uczestników biegu wspierać będzie mistrzyni olimpijska oraz ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Justyna Kowalczyk.Celem wydarzenia jest pozyskanie środków na zakup leków i sprzętów niezbędnych osobom chorym oraz zwiększenie świadomości społecznej w zakresie mukowiscydozyOrganizatorem Biegu po Oddech jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, a sponsorem głównym - Santander Consumer Bank.

 • Klaudia Podkalicka na Baja Poland: jedyna kobieta w Pucharze Świata

  Klaudia Podkalicka, jedyna kobieta-kierowca w Pucharze Świata w rajdach cross-country, pojawi się już 31 sierpnia na starcie największej i najbardziej prestiżowej imprezy w Polsce - Baja Poland 2017, by walczyć ramię w ramię z zawodnikami ze światowej czołówki. Dla zawodniczki Total Teamu i rodowitej szczecinianki to najbardziej wyczekiwana impreza tego sezonu. Przez 3 dni, na ponad 500 km odcinków specjalnych trwać będą zmagania około 120 najlepszych zawodników z całego świata. Wśród nich są takie sławy, jak Nesser Al-Attiyah, Krzysztof Hołowczyc i Jakub Przygoński.

 • Cukry proste są podstawowym paliwem energetycznym dla mózgu i mięśni. Podczas zwiększonej aktywności fizycznej lub intelektualnej powinniśmy zwiększyć ich spożycie

  Zapotrzebowanie na energię zależy od wieku, płci, aktywności fizycznej czy uwarunkowań genetycznych. Szacuje się, że u większości ludzi zapotrzebowanie na energię pochodzącą z węglowodanów plasuje się na poziomie 45-55 proc. Chodzi przede wszystkim o węglowodany złożone, ale w tej kategorii mieszczą się również cukry proste. Ich spożycie należy zwiększać w zależności od aktywności fizycznej czy intelektualnej.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 28

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter