a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 28 kwietnia 2017
Imieniny: Pawła, Walerii, Ludwika

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Sport

Znani Polacy już po raz 10. wesprą Bieg po Nowe Życie

Znani Polacy już po raz 10. wesprą Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie to projekt społeczny mający na celu zwiększenie świadomości Polaków w zakresie transplantologii, a także przełamywanie barier oraz aktywizacje społeczeństwa do świadomego dawstwa. Ambasadorem i współtwórcą przedsięwzięcia jest polski bokser Przemysław Saleta. W tym roku już po raz siódmy w Wiśle spotkają się gwiazdy kina, telewizji, dziennikarze, sportowcy oraz osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.

więcej
 • KROSS włącza rowery elektryczne. Jest moc!

  KROSS włącza rowery elektryczne. Jest moc!

  Trans Hybrid to najodważniejszy taki polski projekt technologiczny. Ma wysokiej klasy osprzęt i trzy stopnie wspomagania elektrycznego, co na jednym ładowaniu pozwala przejechać nawet do 100 km. Teraz każdy może go darmowo przetestować.

  więcej
 • Wakacje w górach, czyli jak najlepiej przygotować się do pieszych wędrówek

  Wakacje w górach, czyli jak najlepiej przygotować się do pieszych wędrówek

  Lato to czas pieszych wędrówek, także tych po górach. Aby każda taka wyprawa była bezpieczna dla nas i naszych bliskich, należy się do niej odpowiednio przygotować. Planując górską wycieczkę warto pamiętać nie tylko o prowiancie, odpowiednim ekwipunku i zdrowym rozsądku, ale także o wyposażeniu swojego smartfona w aplikację „Pomoc w Górach”, która w razie zagrożenia lub wypadku znacznie skróci czas dotarcia ratowników na miejsce zdarzenia.

  więcej
 • Dla początkujących: stresujące treningi

  Dla początkujących: stresujące treningi

  Moda na ćwiczenia i fit styl życia już dawno przestała być po prostu modą, a stała się stałym elementem codzienności. I bardzo dobrze! Korzyści są niezliczone: Polacy pięknieją, zdrowieją i sukcesywnie przedłużają sobie życie. Co lepsze, to efekt łańcuchowy: im więcej Twoich znajomych opowiada o satysfakcjonujących treningach, tym większa jest szansa, że sam zechcesz dołączyć do ich grona. W tym systemie znajduje się jednak minus: presja społeczna, której często nieświadomie ulegamy i która potrafi skutecznie zniwelować cały wysiłek włożony w zmianę nawyków.

  więcej
 • Jak zaszczepić w dziecku miłość do sportu?

  Jak zaszczepić w dziecku miłość do sportu?

  Sport pełni istotną rolę w procesie dorastania dziecka, gdyż ma pozytywny wpływ nie tylko na sferę fizyczną, ale także psychiczną oraz społeczną. Okres dojrzewania to czas, kiedy młode osoby budują swoją tożsamość, a sport może im w tym znacznie pomóc. Rozwija samodzielność, pewność siebie, odwagę, odporność na stres, otwartość na innych oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Sport, a dokładniej nauka gry fair play, wpływa także na zrozumienie, jak ważne jest w życiu przestrzeganie zasad moralnych.

  więcej
 • Ahoj przygodo! 5 sportów wodnych, które warto spróbować w wakacje

  Dla wielu z nas wakacje oznaczają beztroskę, relaks oraz chęć przeżycia przygody. Jeśli planujemy swój wypoczynek nad wodą, a do tego lubimy spędzać wolny czas w sposób aktywny oraz niebanalny, przyjrzyjmy się dostępnym w okolicy sportom wodnym, które sprawią, że na długo zapamiętamy tegoroczne lato.

 • Sportowiec radzi: przygotuj się na sezon sportów wodnych!

  Jeśli chcesz zacząć przygodę ze sportami wodnymi, musisz zwrócić większą uwagę na pewne części ciała wykonując konkretny zestaw ćwiczeń. Przygotuj się do aktywnego sezonu razem z Victorem Borsukiem, siedmiokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu.

 • Prosty model treningowy

  Zaczynamy od podstawy, czyli rozgrzewki, która powinna trwać 5 – 7 minut, następnie wzmacniamy mięśnie brzucha, ćwiczenia typu deska, most tyłem, te ćwiczenia można wykorzystać na siłowni, a także w domu. Czas pracy 30-40 sekund w każdej pozycji, są to ćwiczenia stateczne.

 • WRC Challenge #CAC – ściganie dla każdego

  W sobotę 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej odbędzie się pierwsza runda WRC Challenge #CAC. To nowy cykl zawodów dla amatorów, realizowany przy okazji największego w Polsce ogólnokrajowego pucharu dla samochodów klasycznych Classicauto Cup. Na linii startu mogą pojawić się kierowcy dowolnych rocznikowo aut, nie tylko klasycznych i youngtimerów.

 • Zerwane więzadła w kolanie koszmarem sportowców. Jak wrócić do formy?

  Zerwanie przedniego lub tylnego więzadła krzyżowego w kolanie to uraz prowadzący do poważnej dysfunkcji kolana. Dla sportowców, którzy nie zadbali o właściwą opiekę medyczną, może on oznaczać nawet koniec kariery. Jak najczęściej dochodzi do tej kontuzji? Jakie są sposoby na sprawny powrót do formy?

 • Jak przezwyciężyć sportowe kontuzje?

  To mit, że urazów związanych z aktywnością fizyczną doświadczają jedynie zawodowcy lub wyłącznie ci trenujący bardzo intensywnie. Kontuzje zdarzają się także osobom ćwiczącym dla przyjemności, a nawet tym, które robią to nieregularnie. Oto najczęstsze kontuzje sportowe, typowe dla różnych dyscyplin. Jak sobie z nimi radzić?

 • Czy warto uprawiać sport w okularach?

  Większość dyscyplin stwarza sytuacje, w których okulary mogą ulec zniszczeniu, narażając nas np. na skaleczenia – jednak nie jest to do końca prawda. W rzeczywistości odpowiednio dobrane szkła i oprawy okularowe nie tylko świetnie zastąpią nam soczewki kontaktowe, ale nawet pomogą w osiąganiu lepszych wyników sportowych. Dr Maciej Sokołowski, optyk i ekspert Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej, radzi jak dobrze wybrać okulary sportowe.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 15

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter