a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Sport

Trudności w łączeniu treningów i szkoły barierą w rozwoju kariery młodych sportowców. Oprócz stypendiów potrzebne jest im wsparcie psychologów

Trudności w łączeniu treningów i szkoły barierą w rozwoju kariery młodych sportowców. Oprócz stypendiów potrzebne jest im wsparcie psychologów

Nie najlepsza baza treningowa i sprzęt, brak pomocy psychologicznej, trudności z pogodzeniem treningów i zajęć w szkole - to główne bariery, które napotykają młodzi sportowcy na początku swojej kariery. Mimo problemów dwie trzecie z nich planuje związać zawodową przyszłość ze sportem - wynika z badań przeprowadzonych przez agencję Star PR w ramach projektu Sportowa Akademia Veolii. Aż 9 na 10 zawodników może przy tym liczyć na oparcie w najbliższej rodzinie. Poza wsparciem i stypendiami dla młodych sportowców liczy się też pomoc w świadomym budowaniu przyszłej kariery.

więcej
 • Jakie aktywności są najlepszym sposobem na poprawę nastroju jesienią? Wyniki sondy

  Jakie aktywności są najlepszym sposobem na poprawę nastroju jesienią? Wyniki sondy

  Pogorszenie samopoczucia to jeden z najczęstszych symptomów towarzyszących jesieni. Zła pogoda, niedobór światła słonecznego oraz osłabienie organizmu ma znaczący wpływ na naszą formę. Co zrobić, aby nie dać się chandrze?

  więcej
 • Idealny trening zapisany w genach – czyli jak wybrać odpowiednią dyscyplinę sportową dla swojego dziecka?

  Idealny trening zapisany w genach – czyli jak wybrać odpowiednią dyscyplinę sportową dla swojego dziecka?

  Współczesny rozwój medycyny pozwala na wykrycie choroby jeszcze w wieku prenatalnym. Dzięki temu lekarze mogą ocenić ryzyko wystąpienia wad rozwojowych i chorób oraz powstrzymać je zanim staną się groźne dla małego pacjenta. Jednakże niewielu rodziców zdaje sobie sprawę z faktu, iż badania genetyczne mogą również pomóc dobrać odpowiednią dietę i pomóc w określeniu predyspozycji sportowych dziecka. Dodatkowo, badania mogą wykazać, że dyscyplina sportowa wybrana wcześniej przez dziecko nie jest dla niego odpowiednia i warto rozważyć zmianę. Jest to znakomite rozwiązanie dla rodziców zmagających się z problemem dobrania odpowiedniego sposobu spędzania wolnego czasu dla swojej pociechy.

  więcej
 • Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? Mamy na to sposoby!

  Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? Mamy na to sposoby!

  Nawet jeżeli w nowy rok weszliśmy z mocnym postanowieniem regularnych treningów, często okazuje się, że wraz z upływem czasu nasz entuzjazm, a tym samym częstotliwość wizyt w klubie fitness systematycznie maleje. Jak zatem przetrwać motywacyjny kryzys?

  więcej
 • Ty też możesz być jak Lewandowski. W DNA ukryte są umiejętności sportowe

  Ty też możesz być jak Lewandowski. W DNA ukryte są umiejętności sportowe

  Biegać jak Usain Bol, pływać jak Michael Phelps, czy grać w piłkę jak Robert Lewandowski - to marzenia wielu ale żeby zbliżyć się do mistrzów może nie wystarczyć sama ciężka praca. Wybierając aktywność fizyczną, warto sprawdzić czy jest ona zgodna z naszym kodem DNA. To jak szybko się męczymy, jaką mamy kondycję i jakie wyniki osiągamy w ogromnej mierze zależy od naszych genetycznych uwarunkowań.

  więcej
 • Toyota po raz czwarty mistrzem Formula Drift

  Toyota wygrała po raz czwarty z rzędu w klasyfikacji generalnej mistrzostw Formula Drift. Fredric Aasbø, mistrz Formula Drift 2015, zajął drugie miejsce w klasyfikacji kierowców. Trzej zawodnicy Toyoty znaleźli się w top 16 w kończących sezon zawodach na torze Irwindale Speedway w Kalifornii.

 • Ott Tänak kierowcą TOYOTA GAZOO Racing w sezonie 2018

  W Rajdowych Mistrzostwach Świata 2018 Toyota wystartuje trzema samochodami. Yarisy WRC poprowadzą Jari-Matti Latvala, Esapekka Lappi i Ott Tänak.

 • Jesienne aktywności z maluchem na świeżym powietrzu!

  Od pewnego czasu pogoda nas nie rozpieszcza, a złota polska jesień daje o sobie znać rzadziej, niż byśmy chcieli. Nie jest to jednak powód do zapadnięcia w sen zimowy czy zakopania się pod kocem. Dajmy przykład naszym dzieciom i wychodźmy z nimi jak najczęściej. Dzięki temu nie tylko wzmocnimy ich odporność i rozwój fizyczny, ale również odkryjemy przed nimi świat podwórkowych zabaw!

 • Aktywni Polacy mieszkają w dużych miastach

  Gdzie mieszkają osoby o najlepszej kondycji? Jak wynika z raportu „Sport w rodzinach" przygotowanego przez IBRIS na zlecenie Santander Consumer Banku - w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców. Najrzadziej jako bardzo dobrą swoją sprawność klasyfikują badani z wsi i średnich miast. Raport pokazuje także, że rodzinni sportowcy mieszkają w metropoliach, z kolei najmniej chętnie z bliskimi ćwiczą mieszkańcy małych miast.

 • Aktywność sportowa dzieci z atopowym zapaleniem skóry

  Jaki sport wybrać dla dziecka z AZS? Jakich zasad przestrzegać, kiedy nasza pociecha ma skórę alergiczną lub skłonną do atopii?

 • Poradnik o stabilizacji dla biegaczy

  Bieganie to obecnie jeden z najpopularniejszych sportów. Niestety wraz ze zwiększającą się liczbą biegaczy amatorów, wzrasta również liczba kontuzji - według statystyk od 30 do 70 proc. wszystkich urazów ma charakter przeciążeniowy, a większość z nich dotyczy stawu kolanowego. Najczęściej wpływ na pojawienie się urazów mają zmienne związane z treningiem, takie jakie zwiększenie dystansu, intensywności biegu, czy też nawyków i metod treningowych. O sprawdzonych sposobach na unikanie kontuzji opowiada Remigiusz Rzepka, konsultant ds. rehabilitacji w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport.

 • Czy eBike to przyszłość branży rowerowej?

  Do takich wniosków można dojść, obserwując najnowsze trendy w krajach zachodnich. Na dojrzałych rynkach już co piąty kupowany rower to model elektryczny, a w samej Belgii i Holandii co trzeci. W Polsce ten segment dopiero raczkuje, co zamierza zmienić marka Kross. Do kolekcji 2018 wprowadziła aż sześć nowych modeli eBike'ów o mocno wyczynowym zacięciu. W przyszłym roku wszystkie będzie można darmowo przetestować.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter