a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 23 października 2017
Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Dla początkujących: stresujące treningi

Dla początkujących: stresujące treningi

Moda na ćwiczenia i fit styl życia już dawno przestała być po prostu modą, a stała się stałym elementem codzienności. I bardzo dobrze! Korzyści są niezliczone: Polacy pięknieją, zdrowieją i sukcesywnie przedłużają sobie życie. Co lepsze, to efekt łańcuchowy: im więcej Twoich znajomych opowiada o satysfakcjonujących treningach, tym większa jest szansa, że sam zechcesz dołączyć do ich grona. W tym systemie znajduje się jednak minus: presja społeczna, której często nieświadomie ulegamy i która potrafi skutecznie zniwelować cały wysiłek włożony w zmianę nawyków.

więcej
 • Jak zaszczepić w dziecku miłość do sportu?

  Jak zaszczepić w dziecku miłość do sportu?

  Sport pełni istotną rolę w procesie dorastania dziecka, gdyż ma pozytywny wpływ nie tylko na sferę fizyczną, ale także psychiczną oraz społeczną. Okres dojrzewania to czas, kiedy młode osoby budują swoją tożsamość, a sport może im w tym znacznie pomóc. Rozwija samodzielność, pewność siebie, odwagę, odporność na stres, otwartość na innych oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. Sport, a dokładniej nauka gry fair play, wpływa także na zrozumienie, jak ważne jest w życiu przestrzeganie zasad moralnych.

  więcej
 • Ahoj przygodo! 5 sportów wodnych, które warto spróbować w wakacje

  Ahoj przygodo! 5 sportów wodnych, które warto spróbować w wakacje

  Dla wielu z nas wakacje oznaczają beztroskę, relaks oraz chęć przeżycia przygody. Jeśli planujemy swój wypoczynek nad wodą, a do tego lubimy spędzać wolny czas w sposób aktywny oraz niebanalny, przyjrzyjmy się dostępnym w okolicy sportom wodnym, które sprawią, że na długo zapamiętamy tegoroczne lato.

  więcej
 • Sportowiec radzi: przygotuj się na sezon sportów wodnych!

  Sportowiec radzi: przygotuj się na sezon sportów wodnych!

  Jeśli chcesz zacząć przygodę ze sportami wodnymi, musisz zwrócić większą uwagę na pewne części ciała wykonując konkretny zestaw ćwiczeń. Przygotuj się do aktywnego sezonu razem z Victorem Borsukiem, siedmiokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu.

  więcej
 • Prosty model treningowy

  Prosty model treningowy

  Zaczynamy od podstawy, czyli rozgrzewki, która powinna trwać 5 – 7 minut, następnie wzmacniamy mięśnie brzucha, ćwiczenia typu deska, most tyłem, te ćwiczenia można wykorzystać na siłowni, a także w domu. Czas pracy 30-40 sekund w każdej pozycji, są to ćwiczenia stateczne.

  więcej
 • WRC Challenge #CAC – ściganie dla każdego

  W sobotę 1 kwietnia 2017 roku na torze w Białej Podlaskiej odbędzie się pierwsza runda WRC Challenge #CAC. To nowy cykl zawodów dla amatorów, realizowany przy okazji największego w Polsce ogólnokrajowego pucharu dla samochodów klasycznych Classicauto Cup. Na linii startu mogą pojawić się kierowcy dowolnych rocznikowo aut, nie tylko klasycznych i youngtimerów.

 • Zerwane więzadła w kolanie koszmarem sportowców. Jak wrócić do formy?

  Zerwanie przedniego lub tylnego więzadła krzyżowego w kolanie to uraz prowadzący do poważnej dysfunkcji kolana. Dla sportowców, którzy nie zadbali o właściwą opiekę medyczną, może on oznaczać nawet koniec kariery. Jak najczęściej dochodzi do tej kontuzji? Jakie są sposoby na sprawny powrót do formy?

 • Jak przezwyciężyć sportowe kontuzje?

  To mit, że urazów związanych z aktywnością fizyczną doświadczają jedynie zawodowcy lub wyłącznie ci trenujący bardzo intensywnie. Kontuzje zdarzają się także osobom ćwiczącym dla przyjemności, a nawet tym, które robią to nieregularnie. Oto najczęstsze kontuzje sportowe, typowe dla różnych dyscyplin. Jak sobie z nimi radzić?

 • Czy warto uprawiać sport w okularach?

  Większość dyscyplin stwarza sytuacje, w których okulary mogą ulec zniszczeniu, narażając nas np. na skaleczenia – jednak nie jest to do końca prawda. W rzeczywistości odpowiednio dobrane szkła i oprawy okularowe nie tylko świetnie zastąpią nam soczewki kontaktowe, ale nawet pomogą w osiąganiu lepszych wyników sportowych. Dr Maciej Sokołowski, optyk i ekspert Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej, radzi jak dobrze wybrać okulary sportowe.

 • 4 trendy w bieganiu na 2017 rok

  Wraz z rozwojem mody na bieganie, przy równoczesnym postępie technologicznym, obserwujemy nowe trendy związane z tą dyscypliną. Coraz bardziej zaawansowane gadżety oraz rosnąca popularność tzw. „turystyki biegowej” to tylko niektóre z nich. Co jeszcze czeka biegaczy w 2017 roku?

 • Triathlon też jest kobietą

  Słaba płeć – to powiedzenie już dawno odeszło do lamusa. Kobiety coraz częściej udowadniają, że w sporcie nie istnieją dyscypliny tylko dla mężczyzn. Z roku na rok przybywa zawodniczek, które decydują się na start w triathlonie. Sport dla ludzi z żelaza cieszy się coraz większą popularnością, na starcie Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia*, w 2016 roku, stanęły aż 203 kobiety.

 • 5 powodów dla których właśnie tej wiosny przesiądziesz się na rower

  Ciągłe poirytowanie w domu, w pracy, na ulicy w korku, które negatywnie przekłada się na relacje z otoczeniem? Brak czasu dla siebie, przytłoczenie codziennymi obowiązkami i wieczny niedobór gotówki, aby choć od czasu do czasu pozwolić sobie na jakiś ekstra zakup lub spontaniczny wyjazd? Kolejne lato bez bikini, bo jak tu się pokazać z tymi nadprogramowymi kilogramami, które tak ciężko zrzucić? Świetnie, oto aż nazbyt wiele powodów, aby tej wiosny… przesiąść się na rower!

1 ...11|12|13|14|15|16|17|18|19|20... 27

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter