a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Sport

Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100

Do marszu, gotowi, start! Rusza proekologiczny projekt eneloop expedition 2100

Już 23 czerwca startuje eneloop expedition 2100 - paneuropejski, charytatywny projekt zainicjowany przez Panasonic Energy Europe. Trzy zespoły: z Polski (czerwony), Danii (fioletowy) oraz Wielkiej Brytanii (żółty) staną do rywalizacji, by wygrać dla wybranej przez siebie proekologicznej organizacji nagrodę w wysokości 21 000 euro.

więcej
 • Ergospirometria kontra próba wysiłkowa, czyli poradnik o badaniach dla biegaczy

  Ergospirometria kontra próba wysiłkowa, czyli poradnik o badaniach dla biegaczy

  W ostatnim czasie coraz więcej osób amatorsko uprawiających sport, szczególnie bieganie, decyduje się na wykonanie badania wydolnościowego, jakim jest ergospirometria. Celem badania jest precyzyjne określenie parametrów treningowych i na ich podstawie zaplanowanie optymalnego treningu. Jednak czy rzeczywiście ergospirometria, dotychczas wykorzystywana przede wszystkim przez profesjonalnych sportowców, jest niezbędna do bezpiecznego uprawiania sportu przez amatorów?

  więcej
 • Jaki rower treningowy wybrać?

  Jaki rower treningowy wybrać?

  Nie każdy ma czas by systematycznie uczęszczać na zajęcia w klubie fitness. W takiej sytuacji jedyną alternatywą dla takich osób jest trening we własnym domu. Jest to dobre rozwiązanie pozwalające pracować nad kondycją fizyczną niezależnie od warunków atmosferycznych.

  więcej
 • Aktywność fizyczną trzeba dopasować do swoich oczekiwań i kondycji organizmu

  Aktywność fizyczną trzeba dopasować do swoich oczekiwań i kondycji organizmu

  Instruktorzy fitness podkreślają, że wybierając odpowiedni dla siebie trening, przede wszystkim trzeba się zastanowić nad tym, jakich efektów od niego oczekujemy i w jakim czasie chcielibyśmy je osiągnąć. Można zacząć od ćwiczeń w domu lub zajęć tanecznych, np. zumby. W przypadku osób początkujących dobrze sprawdza się również bieżnia, trening TBC czy platformy wibracyjne.

  więcej
 • Rolki rekreacyjne najlepszym rozwiązaniem dla początkujących

  Rolki rekreacyjne najlepszym rozwiązaniem dla początkujących

  Jazda na rolkach to dobra forma rekreacji zarówno dla osób, które na co dzień nie poświęcają wiele czasu na ćwiczenia, jak i dla zapalonych sportowców, pragnących wzmocnić mięśnie całego ciała i poprawić swoją kondycję. Model rolek należy dopasować indywidualnie. Przed pierwszą jazdą warto również przygotować kilkuminutową rozgrzewkę oraz zaopatrzyć się w ochraniacze na łokcie, nadgarstki i kolana.

  więcej
 • W slow joggingu spalamy dwa razy więcej kalorii niż podczas marszu

  Slow jogging zdobywa na świecie dużą popularność. Od zwykłego joggingu różni się tym, że biega się wolno, co nie powoduje zmęczenia. Często nazywany jest więc bieganiem z uśmiechem. Organizm spala jednak dwa razy więcej kalorii niż w czasie szybkiego marszu. Podczas treningu można w ciągu 10 minut spalić 200 kalorii, tymczasem podczas spaceru tylko 100.

 • Coraz więcej młodych mam chodzi ze swoimi dziećmi na fitness

  Pomagają wrócić kobietom do formy po porodzie, są szansą na wyrwanie się z domu i pozwalają poznać masę nowych ludzi. Zajęcia dla matek z dziećmi są w klubach fitness już od wielu lat, ale dopiero niedawno stały się popularne. Skąd takie zainteresowanie?

 • Joga na stres

  Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi.

 • 70 do 30 – czyli nowa recepta na utratę wagi

  Przyczyną otyłości w dużej mierze jest zaburzona proporcja między dostarczanymi z pożywieniem kaloriami a spalaniem ich poprzez ruch. Jemy coraz więcej, poruszamy się mniej, a z każdym rokiem nasz metabolizm spada. Jak ustrzec się przed powikłaniami tej choroby i co zrobić, aby skutecznie i bezpowrotnie wrócić do wymarzonej sylwetki? - podpowiada ekspert.

 • Latvala zajął drugie miejsce w Rajdzie Sardynii

  TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team zakończyła Rajd Sardynii z bardzo dobrym wynikiem. Jari-Matti Latvala zajął drugie miejsce, zmniejszając dystans do lidera w klasyfikacji kierowców. Esapekka Lappi dojechał na metę jako czwarty po tym, jak ustanowił sześć najszybszych czasów na odcinkach specjalnych, w tym w Power Stage. Juho Hänninen wygrał jeden odcinek specjalny i zakończył rajd na 6. miejscu.

 • Wirtualna rzeczywistość zrewolucjonizuje e-sport. Stanie się on pełnoprawną dyscypliną medalową

  O podobieństwie e-sportu do prawdziwych dyscyplin sportowych napisano już wiele, ale w najważniejszych rozgrywkach nadal chodzi wyłącznie o sprawne posługiwanie się klawiaturą i myszką. Dopiero wirtualna rzeczywistość ma szansę zmienić ten rynek, wymagając od graczy prawdziwie sportowej kondycji fizycznej.

 • Miss sportu – nieskazitelny wygląd przed, w trakcie i po treningu!

  Coraz więcej z nas regularnie ćwiczy: taniec, fitness, cross fit, czy bieganie. I choć nasze ciała stają się smuklejsze i piękniejsze, mamy mniej czasu na zabiegi upiększające. Podpowiadamy, które kosmetyki zapewnią nam nieskazitelny wygląd przed, w trakcie i po treningu. Te produkty warto spakować do swojej treningowej torby!

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 29

Najpopularniejsze artykuły

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter