a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 23 stycznia 2018
Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Sport

Zalety bieżni

Zalety bieżni

Bieżnia stacjonarna to sprzęt znajdujący się w każdej siłowni. Regularne treningi na tym urządzeniu pozwalają skutecznie spalić zbędną tkankę tłuszczową, poprawić formę, kondycję i wytrzymałość

więcej
 • Jakie są najczęstsze błędy rowerzystów?

  Jakie są najczęstsze błędy rowerzystów?

  Bartłomiej Wawak, zawodnik Kross Racing Team i utytułowany kolarz górski z doświadczeniem na wielu międzynarodowych wyścigach, wymienia cztery najczęstsze pomyłki oraz zgubne założenia rowerzystów. Spotykane niezależnie od pory roku.

  więcej
 • E-sport może się stać dyscypliną olimpijską już w 2024 roku. Polska jednym z krajów o największym potencjale rozwoju tego rynku

  E-sport może się stać dyscypliną olimpijską już w 2024 roku. Polska jednym z krajów o największym potencjale rozwoju tego rynku

  Do 2020 roku wartość rynku e-sportu na świecie ma się podwoić i wynieść 1,5 mld dolarów. Do blisko 600 mln zwiększy się także liczba widzów śledzących zmagania e-sportowców. Polska jest jednym z największych rynków tej dyscypliny z największym w Europie wzrostem publiczności na poziomie 29 proc. średniorocznie. E-sport jest coraz bardziej szanowaną dyscypliną, która już w 2024 roku może się pojawić na Igrzyskach Olimpijskich. Przyszłość tego rynku to przede wszystkim najnowsze technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość.

  więcej
 • EMS coraz bardziej popularny w Polsce

  EMS coraz bardziej popularny w Polsce

  Trening EMS to innowacyjna metoda ćwiczeń, która wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych na potrzeby sportu i fitnessu. Pozwala na budowanie kondycji, siły i utratę tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż tradycyjne ćwiczenia. Nowa forma treningu podbija serca Polaków.

  więcej
 • Kluby fitness podbijają zajęcia popularne wśród światowych gwiazd. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się krótkie i intensywne treningi

  Kluby fitness podbijają zajęcia popularne wśród światowych gwiazd. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się krótkie i intensywne treningi

  Bieżnia napędzana siłą własnych mięśni, zajęcia na desce unoszącej się na powierzchni basenu i ćwiczenia inspirowane baletem. Takie treningi będą hitem nadchodzącego sezonu. Te nowości przywędrowały do Polski z Zachodu. Floatfit, czyli zajęcia na wodzie, to jedna z najgorętszych nowości świata fitness. Szturmem podbiła prestiżowe siłownie najpierw w Anglii, później w Europie, by w końcu dotrzeć do naszego kraju. Z kolei barre workout, inspirowany baletem i tańcem klasycznym, pokochały już m.in. Madonna i Natalie Portman.

  więcej
 • Trudności w łączeniu treningów i szkoły barierą w rozwoju kariery młodych sportowców. Oprócz stypendiów potrzebne jest im wsparcie psychologów

  Nie najlepsza baza treningowa i sprzęt, brak pomocy psychologicznej, trudności z pogodzeniem treningów i zajęć w szkole - to główne bariery, które napotykają młodzi sportowcy na początku swojej kariery. Mimo problemów dwie trzecie z nich planuje związać zawodową przyszłość ze sportem - wynika z badań przeprowadzonych przez agencję Star PR w ramach projektu Sportowa Akademia Veolii. Aż 9 na 10 zawodników może przy tym liczyć na oparcie w najbliższej rodzinie. Poza wsparciem i stypendiami dla młodych sportowców liczy się też pomoc w świadomym budowaniu przyszłej kariery.

 • Jakie aktywności są najlepszym sposobem na poprawę nastroju jesienią? Wyniki sondy

  Pogorszenie samopoczucia to jeden z najczęstszych symptomów towarzyszących jesieni. Zła pogoda, niedobór światła słonecznego oraz osłabienie organizmu ma znaczący wpływ na naszą formę. Co zrobić, aby nie dać się chandrze?

 • Idealny trening zapisany w genach – czyli jak wybrać odpowiednią dyscyplinę sportową dla swojego dziecka?

  Współczesny rozwój medycyny pozwala na wykrycie choroby jeszcze w wieku prenatalnym. Dzięki temu lekarze mogą ocenić ryzyko wystąpienia wad rozwojowych i chorób oraz powstrzymać je zanim staną się groźne dla małego pacjenta. Jednakże niewielu rodziców zdaje sobie sprawę z faktu, iż badania genetyczne mogą również pomóc dobrać odpowiednią dietę i pomóc w określeniu predyspozycji sportowych dziecka. Dodatkowo, badania mogą wykazać, że dyscyplina sportowa wybrana wcześniej przez dziecko nie jest dla niego odpowiednia i warto rozważyć zmianę. Jest to znakomite rozwiązanie dla rodziców zmagających się z problemem dobrania odpowiedniego sposobu spędzania wolnego czasu dla swojej pociechy.

 • Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? Mamy na to sposoby!

  Nawet jeżeli w nowy rok weszliśmy z mocnym postanowieniem regularnych treningów, często okazuje się, że wraz z upływem czasu nasz entuzjazm, a tym samym częstotliwość wizyt w klubie fitness systematycznie maleje. Jak zatem przetrwać motywacyjny kryzys?

 • Ty też możesz być jak Lewandowski. W DNA ukryte są umiejętności sportowe

  Biegać jak Usain Bol, pływać jak Michael Phelps, czy grać w piłkę jak Robert Lewandowski - to marzenia wielu ale żeby zbliżyć się do mistrzów może nie wystarczyć sama ciężka praca. Wybierając aktywność fizyczną, warto sprawdzić czy jest ona zgodna z naszym kodem DNA. To jak szybko się męczymy, jaką mamy kondycję i jakie wyniki osiągamy w ogromnej mierze zależy od naszych genetycznych uwarunkowań.

 • Toyota po raz czwarty mistrzem Formula Drift

  Toyota wygrała po raz czwarty z rzędu w klasyfikacji generalnej mistrzostw Formula Drift. Fredric Aasbø, mistrz Formula Drift 2015, zajął drugie miejsce w klasyfikacji kierowców. Trzej zawodnicy Toyoty znaleźli się w top 16 w kończących sezon zawodach na torze Irwindale Speedway w Kalifornii.

 • Ott Tänak kierowcą TOYOTA GAZOO Racing w sezonie 2018

  W Rajdowych Mistrzostwach Świata 2018 Toyota wystartuje trzema samochodami. Yarisy WRC poprowadzą Jari-Matti Latvala, Esapekka Lappi i Ott Tänak.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 28

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter