a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Zostań wolontariuszem na Euro 2016

2015-04-27
Zostań wolontariuszem na Euro 2016

Organizatorzy przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw Europy we Francji poszukują wolontariuszy. Do pomocy potrzebnych jest 6,5 tys. chętnych. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie wniosku online. Kolejne etapy rekrutacji zastaną przeprowadzone w drugiej połowie roku.

Oficjalny proces naboru rusza 30 maja. Wtedy też rozpocznie się rekrutacja online, za pomocą której można zgłosić chęć udziału w imprezie. Warto zarezerwować sobie czas w ten dzień, gdyż jest to jedyny termin, kiedy możliwe będzie przystąpienie do rekrutacji.

Wolontariusze są kluczowym punktem odniesienia organizacyjnego sukcesu. To oni często są wizytówką turnieju i to z nimi kibice, którzy przyjeżdżają na turniej, mają styczność przez większą część pobytu. Przy okazji poprzednich mistrzostw w Polsce i na Ukrainie w organizacji wzięła udział rekordowa liczba chętnych. Z blisko 24 tys. zgłoszonych organizatorzy wybrali ponad 5tys. wolontariuszy.

Jakie warunki trzeba spełnić żeby aplikować? Najważniejszymi są pełnoletniość i dyspozycyjność na czas turnieju, który rozegrany zostanie w czerwcu i lipcu 2016 r. Ważne jest też to, że rekrutacja nie ma limitu wiekowego. Organizatorzy zachęcają do aplikacji dorosłych ludzi w każdym wieku. Wymagana jest jednak znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, a także mile widziane są podstawy francuskiego.

Udział nie przewiduje żadnych korzyści finansowych, ale byli wolontariusze zapewniają, że jest to niezapomniane doświadczenie życiowe. Poza tym, podczas pełnienia swojej funkcji mają oni zapewnioną opiekę i wyżywienie. Ochotnicy poszukiwani są do pomocy przy wszystkich najważniejszych funkcjach. Działy w których będzie można aplikować to m.in. pomoc stadionowa, biuro prasowe, dział marketingu, transport, logistyka i obsługa stref kibiców.

Po zamknięciu aplikacji online nastąpi drugi etap rekrutacji, którym będą przesłuchania i wywiady z kandydatami. Potrwają one między czerwcem a listopadem. Wyłoniona zostanie też grupa osób, która będzie potrzebna przy ceremonii losowania fazy grupowej turnieju, które nastąpi w grudniu. Między majem a kwietniem 2016 r. prowadzony będzie też trening dla wszystkich wolontariuszy. Odbędzie się on we Francji, ale możliwy też jest udział w nim za pośrednictwem platformy e-learningu.

Irmina Kwiatek

 

Tagi: EURO 2016, wolontariat, wolontariusze

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter