a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Zespół rajdowy z Sokółki weźmie udział w Rajdzie Podlaskim

2017-05-20
Zespół rajdowy z Sokółki weźmie udział w Rajdzie Podlaskim

Sponsorowany przez sokólski Metal-Fach - rajdowy zespół - MF Pajka Rally Team, w najbliższy weekend zamelduje się na starcie 36. edycji Rajdu Podlaskiego. Tegoroczna odsłona wydarzenia będzie największą imprezą Automobilklubu Podlaskiego w tym sezonie. Rajd rozpocznie się od prezentacji załóg na Rynku Kościuszki w Białymstoku.

 

Organizatorzy zapowiadają odświeżenie Rajdu nie tylko pod względem tras i atrakcji dla kibiców, ale także startujących w nim załóg. Podczas trwania imprezy możliwe będzie śledzenie wyników on-line oraz korzystania ze specjalnie przygotowanej strefy kibica podczas pierwszego dnia rajdowych zmagań.

 

Dodatkowo każdy odcinek specjalny będzie posiadał wyznaczone punkty widokowe, dzięki czemu każdy kibic będzie miał możliwość obejrzenia widowiskowej rywalizacji. W trakcie startu  zapowiedziano przy okazji sporo niespodzianek - zarówno dla kibiców jak i uczestniczących w nim zawodników.

 

Po oficjalnym starcie z centrum miasta, Rajd przeniesie się na teren gmin powiatu białostockiego - Gródka oraz Juchnowca Kościelnego. Pierwsza runda to zarazem inauguracja nowego sezonu Szuter Cup - Szutrowy Puchar 2017.

 

Zespół MF PAJKA RALLY TEAM w tym roku wystartuje nowym autem - Peugeotem 208R2. Za kierownicą zobaczymy, podobnie jak przed rokiem - Paulę Kucharewicz, którą będzie wspomagał pilot - Bartosz Dzienis.

 

- Po testach, które zakończyły się bardzo obiecującymi i pozytywnymi wynikami, liczymy na niezły rezultat. Cały zespół ciężko przepracował okres przygotowawczy. Czujemy głód ścigania, dlatego nie możemy się już doczekać pierwszego w tym roku startu. Jesteśmy pełni optymizmu, bo wierzymy, że zaprocentują tu nasze ubiegłoroczne doświadczenia z szutrowych tras, jak również nowy, w naszej ocenie, świetnie przygotowany do sezonu samochód - zaznacza Paula Kucharewicz.

 

Start 36. edycji Rajdu Podlaskiego odbędzie się 20 maja 2017 o godz. 17.00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter