a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 18 września 2018
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Załoga rajdowa z Sokółki na mecie Rajdu Podlaskiego

2017-05-28
Załoga rajdowa z Sokółki na mecie Rajdu Podlaskiego

W miniony weekend zakończyła się 36. edycja Rajdu Podlaskiego. Na starcie zameldowało się 31 załóg, 25 z nich dojechało do mety. W tej grupie znalazła się również sponsorowana przez sokólski Metal-Fach - załoga rajdowa - MF Pajka Rally Team.

 

Tegoroczna odsłona wydarzenia była największą imprezą Automobilklubu Podlaskiego w tym sezonie. Wszystko rozpoczęło się w sobotę na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Tam zaprezentowały się załogi rajdowe, które przez kolejne dwa dni rywalizowały na kilku dystansach.

 

Rajd Podlaski był zarazem pierwszą rundą „Szuter Cup - Szutrowy Puchar 2017" i składał się z czterech odcinków. Kolejno zaczynały się one w: Niewodnicy Nargielewskiej, Łużanach, Zubrach, Straszewie.

 

Załoga MF Pajka Rally Team w składzie - Paula Kucharewicz (kierowca) i Bartosz Dzienis (pilot) w tym roku dysponuje zupełnie nowym autem - Peugeotem 208R2.

 

- Były to nasze pierwsze zawody, w których wystartowaliśmy nową rajdówką. Dopiero uczymy się tego auta i wiemy, że z każdym kolejnym występem będzie już tylko lepiej - zaznacza Paula Kucharewicz.

 

Członkowie załogi z Sokółki zdobyli 3. miejsce w kategorii Gość FWD, a swój występ oceniają bardzo dobrze. - Rajd był bardzo wymagający. Dowodzi temu chociażby liczba załóg, którym nie udało się go ukończyć. Nasz start uważamy za bardzo udany i jesteśmy zadowoleni z każdego odcinka. Możemy się też pochwalić tym, że nasza ekipa powiększyła się o dwóch dodatkowych mechaników - opowiadają członkowie załogi.

 

Entuzjaści MF Pajka przyglądali się zmaganiom teamu przez dwa dni w specjalnie zorganizowanych strefach kibica.

 

- Przy każdym odcinku, były punkty widokowe i w każdym byli nasi fani. To bardzo nas motywowało i dodawało jeszcze większej mocy. Bardzo serdecznie im dziękujemy za obecność i dobre słowa. Bez nich pewnie nie szłoby nam tak dobrze - dodaje Paula Kucharewicz.

 

Załogę MF Pajka Rally Team już niebawem będziemy mogli zobaczyć podczas Rajdu Warmińskie Szutry, Szuter Cup - Szutrowy Puchar w dniach 17-18 czerwca 2017r.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter