a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Z kartingu do Rallycross Cup

2015-06-02
Z kartingu do Rallycross Cup

Rallycross robi się coraz popularniejszy nie tylko w świecie, ale również na krajowym podwórku. Młodzi zawodnicy chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Nową twarzą będzie kartingowiec Marcel Grudziński, który zaliczy pełny sezon cyklu Rallycross Cup w klasie Seicento Cup. Będzie on startował autem przygotowanym przez Automax Motorsport pod przewodnictwem Krzysztofa Skorupskiego.

Marcel jest bardzo utalentowanym i bardzo młodym zawodnikiem. Na swoim koncie ma już mnóstwo zwycięstw zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Zdobywał Puchar Rotax Mini Max, Puchar EasyKart, a także zajmował świetne miejsca podczas światowych i europejskich finałów zarówno Easykart, RokCup, jak i WSK Euro Series. Mimo tak dużego doświadczenie w kartingu, Marcel ma dopiero 15 lat.

- Moim celem był i jest nadal karting na najwyższym poziomie, a następnie bolidy jednomiejscowe, kiedyś może coś więcej. Niestety są to bardzo drogie kategorie i nie mam możliwości póki co tego kontynuować. Ostatnio popróbowałem paru rzeczy i zdecydowałem się na starty w Rallycross Cup, który również mnie bardzo fascynuje. Pojawiły się nowe możliwości i cieszę się  że nie będę siedział w domu. Cieszę się również bardzo, że dołączyłem do zespołu Automax Rallycross Team, którym kieruje Krzysztof Skorupski. Zespół przygotował mi bardzo dobry samochód, a co najważniejsze mam się od kogo uczyć. Przed pierwszymi zawodami, które odbędą się pod koniec maja nie mam wielkich oczekiwań ponieważ to coś nowego dla mnie i muszę się jeszcze dużo nauczyć. Jestem bardzo zadowolony z pierwszych testów, było super. Czas pokaże czy zostanę w tej dyscyplinie na dłużej. Nareszcie wracam do rywalizacji i to jest najważniejsze - powiedział Marcel Grudziński.

Informacja prasowa

 

Tagi: karting, Marcel Grudziński, RallyCross Cup

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter