a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 26 września 2018
Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Wrzesień nowym styczniem. Jesienią Polacy są fit

2017-10-08
Wrzesień nowym styczniem. Jesienią Polacy są fit

Szczupła sylwetka, mobilizacja do pracy nad sobą, cały rok do sezonu bikini. To tylko jedne z kilku czynników, które sprawiają, że Polacy coraz chętniej zaczynają o siebie dbać właśnie na początku jesieni.

 

Najnowsze raporty dotyczące branży fitness mówią jasno - wartość klubów ciągle rośnie i to nie przez wzrost cen, a coraz większą liczbę miłośników ruchu. Według wspomnianego raportu, w całej Europie, do klubów fitness należy ponad 50 mln osób, a w ciągu kilku lat, ta liczba wzrośnie do 80 mln. Najwięcej klientów, przede wszystkim kobiet, decyzję o rozpoczęciu ćwiczeń podejmuje w styczniu. Widać jednak trend, w którym liczba osób, które chcą dbać o siebie wzrasta jeszcze wcześniej, bo już we wrześniu. Deszcz, wiatr i nieprzyjemna aura sprawiają, że chętniej z bieżni na dworze, przenosimy się na tę stacjonarną. To nie jedyny powód, dla którego wrzesień zaczyna być nazywany w branży fitness nowym styczniem.

 

- Rzeczywiście zauważamy taki trend - mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager  klubu Holmes Place. - Odeszliśmy od tzw. sezonu bikini. Klientki wyjeżdżają na urlop praktycznie przez cały rok, stąd silniejsza potrzeba dbania o swoje ciało. Podobnie panowie - na początku jesieni mobilizacja jest najsilniejsza - dodaje.

 

Najważniejsze są nawyki

Powodów wzmożonego ruchu jesienią jest kilka. Początek września to okres, w którym mija wakacyjne rozprężenie i bardziej mobilizujemy się do pracy. Dodatkowo kończy się okres urlopowy. W trakcie wyjazdów pozwalamy sobie na więcej jeśli chodzi o nawyki żywieniowe, więc po urlopie staramy się powrócić do formy. - Nasi klubowicze zauważają, że najtrudniejsze w dbaniu o formę jest wyrobienie sobie zdrowych nawyków. Staramy się im pomóc, przygotowaliśmy nawet specjalny poradnik - mówi Lidia Zamyłko. - Na szczęście ludzi chcących o siebie zadbać jest coraz więcej. Wychodzimy im naprzeciw i organizujemy specjalne akcje uświadamiające. Na przykład we wrześniu ruszył program Better Than Yesterday, mający promować zdrowy styl życia. Każdy może spróbować i skorzystać z darmowego, dowolnego treningu. Bardzo często np. we wrocławskim klubie w OVO Wrocław wybierany jest Floatfit, czyli ćwiczenia, odbywające się na powierzchni wody - dodaje. Po zapisaniu się do programu, uczestnik może odebrać zaproszenie do klubu oraz dostaje szansę na wygranie treningu personalnego czy stałego członkostwa. Modne są nietypowe formy ćwiczeń takie jak wspomniany wcześniej Floatfit, czy Barre Workout inspirowany baletem, w którym zakochały się hollywoodzkie gwiazdy. Ostatnim trendem są treningi CXWORX, czyli intensywne ćwiczenia wzmacniające brzuch - od września dostępne pierwszy raz w Polsce, w warszawskim klubie Holmes Place.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter