a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

W jaki sposób zadbać o formę zimą?

2017-02-21
W jaki sposób zadbać o formę zimą?

Zmobilizowanie się do ćwiczeń zimą nie jest łatwe, jednak warto się przełamać. Trenować można zarówno w domu jak i w klubach fitness. Wybór formy aktywności fizycznej jest kwestią indywidualną. Należy wybrać takie ćwiczenia, które sprawiają nam jak największą przyjemność.

Poprawa kondycji

Decydując się na trening w domu nie trzeba wcale dysponować dużą ilością specjalistycznego sprzętu. Na początek wystarczy kupić matę do ćwiczeń. W późniejszym okresie, gdy zdecydujemy się urozmaicić trening można zakupić dodatkowy sprzęt. W celu dokonania zakupów wystarczy odwiedzić sklep sportowy online.

Należy pamiętać, że najważniejsza jest wytrwałość i chęci. Jeśli jesteśmy odpowiednio zmotywowani wystarczy, że będziemy regularnie wykonywać najprostsze ćwiczenia takie jak:

  • brzuszki,
  • pompki,
  • przysiady,
  • skłony,
  • wymachy nóg,
  • wymachy rąk.

Niestety taka forma treningu może stać się w pewnym momencie monotonna. Jednym ze sposobów uatrakcyjnienia ćwiczeń jest skorzystanie ze specjalnych płyt DVD z nagannymi sesjami treningowymi. Jest to bardzo skuteczna metoda, wybierana najczęściej przez kobiety.

Panowie mogą zacząć tworzyć domową siłownię. Zakup dodatkowego sprzętu takiego jak na przykład sztanga, ławeczka do ćwiczeń, hantle czy drążek do podciągania znacznie poprawiają jakość i komfort treningu siłowego.

Odchudzanie

Osoby, dla których priorytetem jest pozbycie się zbędnych kilogramów mogą rozważyć zakup rowerka treningowego lub orbitreka. Wykorzystanie takich urządzeń daje możliwość spalenia dużej ilości kalorii oraz wzmocnienie mięśnie dolnej części ciała. Dużą zaletą takiego treningu jest to, że można go połączyć z innymi czynnościami na przykład oglądaniem ulubionego serialu lub słuchaniem audiobooka. Rowerki treningowe w zależności od modelu kosztują od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Osoby, które dysponują większą ilością wolnego czasu mogą uczestniczyć w zajęciach w klubach fitness. Oferta zajęć w takich miejscach jest ogromna. Każdy jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Są tam organizowane między innymi zajęcia kulturystyczne dla osób pragnących kształtować swoje ciało. Dostępna jest też tam ogromna ilość urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń cardio. Jednak wśród pań w ostatnim czasie największym powodzeniem cieszą się ćwiczenia typu fat-burning ukierunkowane na spalanie tłuszczu.

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter