a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Toyota zmienia składy załóg na Le Mans

2017-05-23
Toyota zmienia składy załóg na Le Mans

Toyota Gazoo Racing potwierdziła zmiany w składach załóg dwóch z trzech bolidów TS050 Hybrid, startujących w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. Mają one posłużyć do zwiększenia konkurencyjności zespołu w tym najważniejszym wyścigu Mistrzostw Świata Wyścigów Długodystansowych (FIA WEC).

Do Mike'a Conwaya i Kamui Kobayashiego w bolidzie #7 dołączy Stéphane Sarrazin. Z ubiegłym roku ten sam zespół ukończył wyścig w Le Mans na drugim miejscu, a w klasyfikacji generalnej mistrzostw zawodnicy zajęli 3. miejsce. José María López, który w wyścigu na torze Silverstone przeżył wypadek i został przewieziony do szpitala, po czym wycofał się z wyścigu w Spa, wystartuje w Le Mans razem z Nicolasem Lapierre'em i Yuji Kunimoto samochodem #9. Skład załogi prowadzącej TS050 Hybrid #8 się nie zmieni - poprowadzą go mistrzowie świata 2014 roku, Sébastien Buemi i Anthony Davidson, oraz Kazuki Nakajima. W ubiegłym roku trzej kierowcy prowadzili w Le Mans do ostatnich minut 24-godzinnego wyścigu. Na drodze do zwycięstwa stanęła im niewielka, jednak bardzo poważna w skutkach awaria samochodu.

Po Le Mans, w kolejnych wyścigach serii, José María López i Stéphane Sarrazin powrócą do samochodów, za kierownicą których rozpoczęli sezon.

Komentując decyzję, prezydent zespołu Toyota Gazoo Racing WEC, Toshio Sato powiedział: „Nasza sytuacja się zmieniła w ciągu ostatnich kilku tygodni w związku z kontuzją José Maríi. Kierowca ten ukończył niewielką liczbę okrążeń w wyścigach WEC, dlatego uznaliśmy, że będzie konieczne to przesunięcie. Jestem przekonany, że Stéphane dobrze się zgra z załogą auta #7 i wspólnie będą walczyć o zwycięstwo. José María, podobnie jak Yuji, dużo się nauczą w Le Mans, zapoznają się z torem i charakterem tego wydarzenia, a to ważne dla przyszłości naszego zespołu".

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter