a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Piłkarskie emocje na placu Europejskim – Superpuchar Niemiec na żywo!

2017-08-04
Piłkarskie emocje na placu Europejskim – Superpuchar Niemiec na żywo!

W najbliższą sobotę plac Europejski zamieni się w piłkarską strefę kibica. Na telebimie zobaczymy na żywo starcie najlepszych niemieckich klubów: Bayern Monachium i Borussia Dortmund, które zmierzą się ze sobą o Superpuchar Niemiec. W zdobyciu trofeum pomoże im dwóch znakomitych polskich piłkarzy: Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Ghelamco Poland zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej na plac Europejski na relację jednego z najbardziej emocjonujących wydarzeń w europejskim futbolu - Superpucharu Niemiec. Co roku o trofeum rywalizują najlepsze niemieckie zespoły klubowe: aktualny Mistrz Niemiec oraz zdobywca Pucharu Niemiec. Już w najbliższą sobotę 5 sierpnia o godz. 20:30 o tę prestiżową nagrodę zawalczą piłkarskie potęgi: Bayern Monachium i Borussia Dortmund, w czym pomogą im najlepsi polscy piłkarze - Robert Lewandowski (Bayern Monachium) w pozycji napastnika i Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) w pozycji obrońcy.

Piłkarską atmosferę i emocje na placu Europejskim zapewni wielki ekran, na którym kibice obejrzą mecz transmitowany na kanale ELEVEN SPORTS. Na miejscu będzie też można kupić smaczne przekąski (m.in. popcorn i nachosy) oraz chłodne napoje, w tym alkoholowe.

Mecz na placu Europejskim to kolejne z licznych wydarzeń, jakie dla mieszkańców Warszawy organizuje firma Ghelamco Poland - inwestor i deweloper Warsaw Spire. Tylko w te wakacje belgijski deweloper zorganizował już m.in. pokazy kina letniego, projekcje wydarzeń sportowych oraz seanse bajek dla dzieci. W każdy czwartek od 22 czerwca do 28 września o godz. 21:30 w plenerowym kinie na placu Europejskim wyświetlane są najlepsze europejskie produkcje, które przyciągają setki warszawiaków.

Mecz na placu Europejskim | Superpuchar Niemiec
5 sierpnia 2017, godz. 20:00 - 23:00

Wstęp wolny

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter