a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Perfekcyjny fitness z trenerem.

2016-04-29
Perfekcyjny fitness z trenerem.
Chcesz zadbać o kondycję i wymodelować swoje ciało? Postaw na fitness pod okiem trenera.

Jak znaleźć dobre centrum sportowe
Jeszcze nie mamy doświadczenia, ale chcielibyśmy w końcu  „zabrać się za siebie". Nie wiemy w związku z tym nawet, gdzie udać się na pierwsze zajęcia, ani co wybrać. Wpisujemy w wyszukiwarkę internetową na przykład hasło fitness Poznań i pojawia nam się całe mnóstwo różnego rodzaju miejsc, z których moglibyśmy skorzystać. Jak jednak wybrać najlepszą opcję? Jeśli nie mamy znajomych, których moglibyśmy się poradzić, przejrzyjmy dokładnie ofertę danego centrum. Wybierzmy takie miejsce, które zaoferuje nam różne rodzaje treningów, uwzględniające zarówno umysł jak i ciało, bo przecież sport ma nie tylko służyć zdrowiu fizycznemu, ale także psychicznemu. Aktywność fizyczna powinna sprawiać, że czujemy się „emocjonalnie wypoczęci", oczyszczeni ze stresu. Zwróćmy także uwagę na to, czy w klubie fitness jest możliwość skorzystania z trenera personalnego. Właśnie on sprawi, że nasz trening będzie najbardziej efektywny i odpowiadający naszym potrzebom.

Trener personalny
Kiedy więc już wpiszemy w wyszukiwarkę hasło nasze przykładowe hasło fitness Poznań  i znajdziemy interesujące nas miejsce, czas udać się do trenera personalnego. Taka osoba przyda się zarówno początkującym jak i osobom, które fitness uprawiają już od jakiegoś czasu. Błędem początkujących jest najczęściej nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Następnego dnia budzimy się z uciążliwymi zakwasami, obolali i zmęczeni, co skutecznie zniechęca nas do dalszych ćwiczeń. Jest to błąd, ponieważ, jeśli solidnie się rozgrzejemy, prawidłowo wykonamy serię ćwiczeń, a po wysiłku rozciągniemy mięśnie, powinniśmy czuć się następnego dnia naprawdę dobrze. Trener powinien nam pokazać dokładnie, jak wykonywać dane ćwiczenie, jak długo, aby odniosło pożądany efekt. Ponadto jest on osobą, która będzie także czuwać nad naszym nastawieniem. Wiele osób, przychodząc na fitness, oczekuje efektów niemal natychmiast i zniechęca się nie widząc ich wystarczająco szybko. Dlatego to właśnie trener jest osobą, która postara się zadbać o to, abyśmy zbyt szybko się nie poddali. Osoby zaawansowane, które cechują się już większą wytrzymałością i umiejętnościami, także mogą korzystać z pomocy trenera, który dopasuje odpowiedni dla nich, bardziej wymagający zestaw ćwiczeń i poinstruuje jak wykonywać nowe rodzaje treningów.
Jeśli chodzi właśnie o wyżej wymieniany fitness w Poznaniu to warto udać się do Niku Fitness, gdzie można wykupić sobie serię zajęć z trenerem.

Po co nam fitness
Nie oszukujmy się, wizyta na siłowni czy w klubie fitness to wysiłek. Trzeba się zmobilizować do systematyczności i poświęceń. Warto też, dokonać pewnych zmian w swojej diecie, które będą sprzyjać utrzymaniu pięknej sylwetki. Jednak, jeśli podejmiemy to wyzwanie, na pewno po pewnym czasie zauważymy korzystne zmiany. Fitness to nie tylko palenie tłuszczu, taki sport to swego rodzaju trening medyczny. Na przykład spinn czyli wytrzymałościowa jazda na rowerku treningowym to kapitalne ćwiczenie dla układu oddechowego i krążenia. Wzmacnia też układ mięśniowy. Ponadto, jak już wyżej wskazano, wysiłek fizyczny jest naprawdę korzystny dla umysłu. Trening pozwala odciążyć myśli, skupić uwagę, odpocząć. Dlatego, nawet jeśli pierwsze zajęcia fitnessu nie będą dla nas jeszcze frajdą, a zaowocują głównie zmęczeniem, nie poddawajmy  się. Z czasem przekonamy się, jak bardzo poprawiła się ogólna kondycja naszego organizmu i że było warto podjąć ten wysiłek.

Żeby dowiedzieć się większej ilości informacji, zapraszamy na www.niku.pl .

Materiał zewnętrzny


Tagi: fitness, Poznań, ruch, sport, trener personalny, zdrowie

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter