a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 18 stycznia 2018
Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Kolejne zmagania narciarskie w Zawodach Koziołka Matołka

2017-03-01
Kolejne zmagania narciarskie w Zawodach Koziołka Matołka

Podobnie jak w latach ubiegłych, rywalizacja toczona będzie na terenie dobrze znanego mieszkańcom stolicy Ośrodka Szczęśliwice, zwanego potocznie Górką Szczęśliwicką (www.aktywnawarszawa.waw.pl/stok). Zawody Koziołka Matołka odbędą się w niedzielę, 5 marca 2017 roku.

Do zmagań narciarskich mogą przystąpić nie tylko dzieci w wieku 4-11 lat, ale również ich opiekunowie. Prowadzonych będzie kilka klasyfikacji, w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy będą mogli wystąpić w dwóch konkurencjach - slalomie gigancie na nartach oraz snowboardzie. Jak podkreślają organizatorzy, celem zawodów jest nie tylko popularyzacja narciarstwa, ale również zdrowego trybu życia. W zeszłym roku w zawodach wystartowała rekordowa liczba niespełna 200 miłośników narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu.

Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe oraz medale, natomiast każde dziecko startujące w zawodach otrzyma pamiątkowy dyplom! Na wszystkich, którzy wezmą udział w imprezie czeka szereg dodatkowych atrakcji. Jak co roku, młodzi adepci narciarstwa mogą liczyć na wsparcie gorąco dopingującego wszystkich uczestników Koziołka Matołka.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są za pośrednictwem specjalnego formularza internetowego, dostępnego na oficjalnej stronie wydarzenia: www.zawodykoziolka.pl. Opłata startowa wynosi 40 zł za jedną osobę. Termin zapisów internetowych upływa z dniem 3 marca 2017 roku o godzinie 23:59.

Organizatorami projektu są: Fundacja Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego oraz Tatra Holding, Partnerami wydarzenia są: Dom Development S.A., Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, oraz Rossignol.

Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na oficjalnym profilu wydarzenia: www.facebook.com/Zawody-Kozio%C5%82ka-Mato%C5%82ka-600007826876011/.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter