a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 28 listopada 2015
Imieniny: Zdzisława, Lesława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Kliczko wygrywa z żoną i nagradza dziecko

2011-05-02
Kliczko wygrywa z żoną i nagradza dziecko

Za cztery miesiące dojdzie do spektakularnej walki Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata federacji WBC w kategorii ciężkiej. Ukraiński bokser raczej nie myśli jeszcze o pojedynku, widać go za to podczas rozmaitych imprez pozasportowych.

40-letni Kliczko i jego 37-letnia żona Natalie (mają troje dzieci) w ankiecie niemieckiego wydania magazynu "Gala" uznani zostali parą roku 2010.

"W sporcie liczą się siła i szybkość, a na co dzień - miłość" - przyznał Ukrainiec, który od 15 lat związany jest z Natalie. Małżonka pięściarza z pierwszych rzędów ogląda jego walki, prawdopodobnie będzie również 10 września na stadionie piłkarskim we Wrocławiu, gdzie Kliczko zmierzy się z "Góralem" Adamkiem.

Niedawno Witalij i jego młodszy, 35-letni brat Władimir, czempion organizacji IBF i WBO w wadze ciężkiej, uczestniczyli w Operze Narodowej w Kijowie w ceremonii nagradzania laureatów konkursu "Duma kraju 2010". Uhonorowali 12-latka, który uratował życie swemu bratu (dziecko wpadło do studni).

Ale to nie wszystko, bowiem rodzeństwo Kliczków w ostatnich dniach pojawiło się także na festiwalu filmowym w Nowym Jorku. Obejrzeli prawie dwugodzinny dokument o... sobie, w reżyserii Niemca Sebastiana Dehnhardta.

Na szklanym ekranie pokazane zostały m.in. archiwalne zdjęcia, a także np. obrazy z Kazachstanu i Ukrainy, czyli krajów, w których przed laty mieszkała rodzina Kliczków. Obecnie mieszkają i najczęściej boksują w Niemczech. W filmie Wołodia wspominał np., że w okolicach Czarnobyla bawił się papierowymi stateczkami w kałuży - jak się później okazało - radioaktywnej wody.

Autor: PAP Life
Foto: PAP Life

Tagi: mistrzostwo świata wbc, Tomasz Adamek, Witalij Kliczko

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
Żona2011-09-11, 13:29

Trzeba przyznać, że Kliczko ma piękną żonę. Pozazdrościć urody żonie Kliczko. :)


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter