a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Joga w Parku Ulricha w Wola Parku

2017-07-09
Joga w Parku Ulricha w Wola Parku

Joga odpręża, wzmacnia, zmniejsza ból i poziom stresu. A to i tak zaledwie część jej zalet, o czym przekonają się odwiedzający Wola Park w sobotnie popołudnia. W każdą sobotę wakacji o godzinie 13:00 w Parku Ulricha (przed Wola Parkiem) odbywać się będą bezpłatne zajęcia jogi, które poprowadzi instruktorka siłowni Calypso - Natalia Grądzka. Podczas zajęć będzie można przetestować też ekologiczne maty MIAMIKO.

Joga dobra na wszystko

O właściwościach jogi słyszała prawdopodobnie większość z nas. Joga jest doskonałym źródłem relaksu, lekiem na wiele dolegliwości, a nawet sposobem na szczupłą sylwetkę. Regularne ćwiczenia pozwalają zachować zdrowie, ponieważ wspierają funkcjonowanie wielu układów organizmu. Joga zmniejsza bóle pleców i głowy, obniża ciśnienie krwi i zmniejsza bezsenność. Ponadto poprawia kondycję, wzmacnia siłę mięśni i witalność, poprawia metabolizm i zwiększa elastyczność ciała. Oprócz korzyści dla różnych części organizmu wpływa też na umiejętność radzenia sobie ze stresem. Chyba warto spróbować?

Na jogę do Wola Parku

Zdrowy i aktywny tryb życia jest bardzo ważny w IKEA, która jest właścicielem Wola Parku.

- Park Ulricha, który znajduje się na terenie Wola Parku jest idealnym miejscem na letnie zajęcia. A joga idealnie wpisuje się w potrzeby naszych klientów - jest to forma aktywności, którą może uprawiać każdy - od dzieci do osób starszych. Zacząć można w każdym momencie życia, a efekty są bardzo szybko widoczne. Dlatego chcemy zaproponować naszym klientom taką formę spędzania wolnego czasu w wakacje - mówi Kamila Popławska-Bernatowicz Kierownik Marketingu w Wola Parku.

Joga w Parku Ulricha to szansa na ciekawe spędzenie wolnego czasu. W każdą sobotę od 1 lipca do 26 sierpnia o godzinie 13:00 będzie można uczestniczyć w bezpłatnych sesjach jogi. Podczas zajęć uczestnicy poczują prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii. Spróbować jogi mogą wszyscy chętni - zarówno ci, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tym rodzajem ćwiczeń, jak i ci, dla których joga to niemal codzienność.

Zajęcia w Parku Ulricha poprowadzi Natalia Grądzka, która jogę praktykuje od 2006 roku, a zajęcia prowadzi od ponad sześciu lat. Natalia uczestniczyła w trzyletnim kursie nauczycielskim jogi według metody B.K.S. Iyengara prowadzonym przez Henryka Liśkiewicza. Regularnie bierze udział w warsztatach i w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli.

W trakcie ćwiczeń będzie też można wypróbować specjalne ekologiczne maty firmy Miamiko.

Partnerami cyklu „Joga w Parku Ulricha" jest Calypso Fitness Club w Wola Parku oraz Miamiko - producent ekologicznych mat do jogi.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter