a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 23 września 2018
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Inter Cars Classicauto Cup 2017 wraca do Kielc

2017-08-26
Inter Cars Classicauto Cup 2017 wraca do Kielc

Wraz z nadejściem końca wakacji wraca rywalizacja w ramach Inter Cars Classicauto Cup. Już 9 września zawodnicy znowu zawitają na Torze Kielce w Miedzianej Górze, by zmierzyć się ze sobą w czasie 4. rundy pucharu.

 - Zgodnie z zapowiedziami wracamy po przerwie wakacyjnej. Przedostatnia runda odbędzie się na lubianym przez kierowców torze w Miedzianej Górze, który na stałe zapisał się w historii polskiego motorsportu. Trasa tradycyjnie będzie bardzo techniczna, a ostatni jej fragment będzie przebiegał odcinkiem leśnym. Na piątek 8 września przygotowaliśmy nieobowiązkową rundę treningową, a właściwa rywalizacja odbędzie się w sobotę 9 września - mówi Tomasz Ważyński, organizator cyklu Inter Cars Classicauto Cup.

W serii Classicauto Cup mogą wziąć udział kierowcy zarówno youngtimerów, jak i najnowszych modeli samochodów. Auta są przydzielone do różnych grup i klas, m.in. ze względu na pojemność i rocznik. W ramach zmagań zostaną rozegrane dodatkowe puchary.

- Podobnie jak we wcześniejszych rundach, we współpracy z Toyota Team Classic przygotowaliśmy puchar Toyota Cup dla posiadaczy wszelkich aut tej marki. Oddzielną rywalizację mają również samochody amerykańskie, a także kobiety za kierownicą w ramach Puchar Pań - dodaje Tomasz Ważyński.

Obserwowanie rywalizacji ułatwi topografia toru - kibice mogą bowiem dopingować zawodników z balkonu budynku głównego, znajdującego się w sąsiedztwie toru.

Regulaminy i więcej informacji można znaleźć na stronie www.classicautocup.pl

Materiał zewnętrzny
Zdjęcia : ComplexPR

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter