a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Horyzont Kołaczkowo Mistrzem Polski!

2017-05-08
Horyzont Kołaczkowo Mistrzem Polski!

Zwycięzcą Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które odbyły się w ostatnią sobotę kwietnia w Warszawie, została drużyna Horyzont Kołaczkowo. W finale pokonali SOS Kraśnik, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Sternik Szczecin.

 

To już ósma edycja Turnieju, którego sponsorem jest Continental Opony Polska, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 40 drużyn, czyli aż 400 piłkarzy z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski. Do ostatniego gwizdka z zaangażowaniem walczyli o puchar i tytuł Mistrza Polski, a także o kwalifikacje do Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

 

Wszyscy zostali zwycięzcami

Wszyscy zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski otrzymali nagrodę specjalną - wyjazd i bilet na mecz rozgrywany w ramach Mistrzostw Europy UEFA dla zawodników poniżej 21 roku życia, które odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 w pięciu miastach w Polsce.

 

„Dla nas wszystkie dzieciaki biorące udział w tym Turnieju są zwycięzcami. Dlatego w tym roku nagrodziliśmy ich wyjazdami na Mistrzostwa Europy UEFA Under-21. Cieszymy się, że poprzez tą wyjątkową inicjatywę i naszą pasję do motoryzacji możemy wspierać piłkarską pasję dzieci" - powiedziała Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Event, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

 

Mistrzostwa pełne atrakcji

Podczas Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej na młodych piłkarzy czekało wiele atrakcji. Jedną z nich był konkurs dla strzelców i bramkarzy ContiTest. Sobotnie wydarzenie zamknęła uroczysta gala, podczas której szczęśliwym i zmęczonym sportową rywalizacją uczestnikom wręczono nagrody.

 

Tegoroczni Mistrzowie Polski - Horyzont Kołaczkowo - zawalczą o tytuł najlepszej drużyny świata podczas V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które odbędą się w dniach 15-16 lipca 2017 roku na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter