a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Często trenujesz? Zacznij to robić z muzyką!

2017-01-30
Często trenujesz? Zacznij to robić z muzyką!

Proste urozmaicenie

Dodając muzykę do codziennych treningów, stawiasz na ich ciekawe urozmaicenie. Dlaczego? Te same, powtarzające się za każdym razem zestawy ćwiczeń już po paru dniach stają się nudne. Rutynę wzmaga także częste poczucie zmęczenia. Jeśli podczas codziennego treningu puścisz dodatkowo listę przebojów bądź muzykę, z którą się nie rozstajesz, większy zapał, lepsze efekty oraz przede wszystkim brak nudy masz gwarantowane! Przemyśl odpowiednią playlistę o wiele wcześniej i zacznij nową serię treningów z podwójną motywacją. Muzyka przyda się, wbrew pozorom, nie tylko do długich i żmudnych zestawów treningowych - jeśli troszczysz się o sylwetkę poprzez codzienne bieganie czy krótką serię ćwiczeń, pomoc w postaci muzyki również będzie mile widziana i pozytywnie wpłynie na efekty!

Ożywiająca muzyka techno

Jeśli zdecydujesz się na trening z muzyką, musisz dobrać odpowiednio jej rodzaj. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby puszczać po prostu swoją ulubioną playlistę, na której znajdują się utwory najbardziej wpadające Ci w ucho. Przy takich przebojach masz o wiele większą motywację i zapał do ćwiczeń, który ważny jest podczas pierwszych potknięć i spadku formy. Skup się także na rodzaju muzyki, który dostarczy Ci rytmicznych i energicznych kawałków. Postaw np. na niezastąpione techno, które pomoże Ci intensywnie i skutecznie dbać o formę. Jeśli zastąpisz muzykę pop czy techno smutnymi i nostalgicznymi utworami, efekt może być odwrotny do zamierzonego, bo stracisz zapał. Dobieraj więc rozsądnie muzykę i ciesz się efektownymi ćwiczeniami z uśmiechem na ustach!

Większy zapał do treningów i lepsze efekty

Ćwicząc z muzyką lepsze efekty oraz pozytywne podejście do troski o sylwetkę masz pewne. Dlaczego? Nawet najcięższe zestawy ćwiczeniowe wydają się wtedy o wiele przyjemniejsze, a trening przeradza się w relaks i czas płynie szybciej. Solidna dawka muzyki przyda się także wtedy, kiedy zaczynasz wątpić we własne umiejętności i na samą myśl o ćwiczeniach dopada Cię zniechęcenie. Puść energetyzującą muzykę w głośnikach, skup się na wyznaczonych wcześniej celach i pamiętaj, że codzienny trening z ulubioną muzyką jest o wiele przyjemniejszy. Dbaj o ciało w rytm ulubionych przebojów i przekonaj się, że to ma sens!

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter