RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Czerwone Diabły rządzą w Manchesterze

2015-04-17

W 32 kolejce angielskiej Premier League zmierzyły się ze sobą dwa zespoły z Manchesteru. W starciu United z City wygrała drużyna z Old Trafford deklasując lokalnego rywala 4:2. To pierwsza wygrana United w Premier League z zespołem City od grudnia 2012 r.

Początek meczu na Old Trafford należał do gości. Piłkarze City przeważali, co udowodnili
w 8. minucie meczu. Kun Aguero wykorzystał okazję i zapewnił City prowadzenie. Na tle City, zespół Czerwonych Diabłów wyglądał słabo i prezentował brak pomysłu na grę. Wszystko zmieniło się w 14 minucie, gdy Ashley Young wykorzystał zamieszanie w polu karnym City i po błędzie Gaela Clichy zdobył gola wyrównującego.

Od tego czasu Manchester United zyskał przewagę na boisku. Potwierdzenie tego nastąpiło
w 27. minucie, gdy Marouane Fellaini wyprowadził United na prowadzenia. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części meczu dominowali już tylko piłkarze Louisa van Gaala. W 67. minucie wyniki podwyższył Juan Mata. Bramka nie powinna zostać uznana, bo zawodnik Czerwonych Diabłów znajdował się na spalonym. Sędzia meczu Mark Clattenburg uznał jednak gola po błędzie sędziego liniowego. W 73. minucie Chris Smalling zamienił na gola podanie od Younga, który zaliczył swoją drugą asystę w meczu. Piłkarze City nie potrafili dorównać kroku United. W 89. minucie gola minimalizującego porażkę zdobył Aguero.

Po meczu zadowolony był trener van Gaal, podkreślając to, że jego zespół walczy do samego końca w każdym meczu. Pogratulował też świetnego występu całej drużynie. Trener Pellegrini natomiast zaznaczył, że jego drużyna nadal ma szansę na zdobycie18 punktów do końca sezonu, a tym samym może awansować w tabeli.

Niedzielne starcie to 169. derby Manchesteru. Poprzednio w ostatnich dwóch latach czterokrotnie z rzędu triumfowała drużyna z Etihad Stadium. Bezpośrednie starcie tych drużyn to walka o trzecią lokatę w tabeli Premier League. Wygrana z City pozwala United realnie myśleć o utrzymaniu się na trzecim miejscu, a nawet o próbie powalczenia o wicemistrzostwo z drugim obecnie Arsenalem. Przed Czerwonymi Diabłami starcie z liderem Premier League Chelsea Londyn.