a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Cały ich świat kręci się wokół rowerów. Kross Staff Team nie odpuszcza

2017-10-04
Cały ich świat kręci się wokół rowerów. Kross Staff Team nie odpuszcza

„Dwa koła, jedna pasja" - to hasło zobowiązuje. Dlatego pracownicy czołowej polskiej marki rowerowej KROSS od dwóch sezonów intensywnie startują w wielu wyścigach w całej Polsce w barwach Kross Staff Team. Regularnie stają na podium, w pięknym stylu łącząc hobby z pracą.

Ekipa zapaleńców z KROSS-a rozpoczęła dzielnie przelewać poty na trasach i szlakach najpopularniejszych imprez rowerowych w Polsce już w 2006 roku, występując wtedy jako... Kross Racing Team. Dokładnie tak, nosiła wtedy nazwę obecnej międzynarodowej drużyny kolarstwa górskiego z Mają Włoszczowską na czele, która dopiero co okazała się najlepszym zespołem kobiecym w „generalce" Pucharu Świata. Dzisiejszy KRT z gwiazdami zawodowego świata MTB XC wyewoluował właśnie z dawnej kross-owej pracowniczej ekipy.

 

Miłość do dwóch kółek w pracy i po godzinach

 

Nowa forma Kross Staff Team ukształtowała się w 2016 r. W tej chwili w jego barwach ściga się 15 osób, są to konstruktorzy, inżynierowie, handlowcy i marketingowcy. KST łączy pokolenia i działy firmy. Dla wielu pracowników to właśnie miłość do rowerów jest powodem, dla którego przenoszą się do niewielkiego Przasnysza i zaczynają pracę w firmie. Ale w drużynie są też prawdziwi weterani, tacy jak Kazimierz Niewiarowski, który w serwisie i laboratorium KROSS-a przepracował już ponad 20 lat. Jego wiedza i doświadczenie kolarskie są dla teamu bezcenne.

 

Zawodnicy z sukcesami pokonują setki kilometrów tygodniowo w różnych sportowych dyscyplinach - XC, kolarstwie szosowym, enduro czy triathlonie. Cyklicznie pojawiają się na takich imprezach jak Lotto Poland Bike Maraton, Joy Ride Kluszkowce, Cisowianka Road Tour i na najpopularniejszych zawodach triathlonowych. 

- W trakcie sezonu praktycznie nie ma weekendu, w którym nie startowalibyśmy w jakichś zawodach. Ja biorę udział w wyścigach od czasu do czasu, bo najbardziej interesują mnie wyprawy rowerowe. Ściganie się w naszej drużynie traktuję jako doskonały trening, by utrzymać formę i sprawdzić swoje siły - opowiada Anna Para, analityk rynku i jedyna przedstawiciela płci pięknej w teamie. Ostatnio dosiada modelu Vento 9.0, a w sierpniu wykręciła 3. miejsce w kat. K2 podczas Cisowianka Road Tour w Radzyminie.

Łączyć przyjemne z pożytecznym

Na podium systematycznie staje konstruktor i inicjator grupy Bartosz Grędziński, jeżdżący na topowym modelu górskim Level B+ (na identycznym Włoszczowska zdobyła srebro na igrzyskach w Rio). Jego największy sukces to zdobycie 2 miejsca w kat. M1  w wymagającym, etapowym wyścigu Beskidy MTB Trophy.

- Kross Staff Team to część szerszego planu angażowania jak najwięcej pracowników nie tylko do częstych rowerowych przygód na trasie, ale też zapoznawania ich ze sportowymi kolarskimi emocjami. Ścigam się od kilkunastu lat, a udział w drużynie traktuję jako okazję do wypróbowania swoich konstrukcji na najlepszym poligonie doświadczalnym, jakim są zawody - tłumaczy Bartosz Grędziński.

Czym pochwalić ma się także Andrzej Marek, który niedawno ukończył pełny dystans zawodów Castle Triathlon Malbork w czasie 11:21:18, zajmując 42 miejsce w kategorii Open i 10 w kat. M40.

- Cenimy sobie wsparcie firmy, dzięki któremu mamy dostęp do najlepszego sprzętu i możemy rozwijać naszą pasję. To oczywiście procentuje także w rozwoju życia zawodowego - dodaje Anna Para.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter