a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Bezpłatne treningi z instruktorem wracają 6 maja!

2017-05-05
Bezpłatne treningi z instruktorem wracają 6 maja!

Już w maju rozpoczyna się 8. edycja bezpłatnych treningów dla kobiet prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women's Run & More. Na początek startujemy na Ursynowie, Woli i Bielanach.

Bezpłatne treningi dla kobiet Women's Run & More prowadzone są nieprzerwanie od 2009 roku i z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. Celem programu jest zmotywowanie i zapewnienie kobietom, bez względu na wiek, wygląd czy pozycję społeczną, możliwości stworzenia grupy i rozpoczęcia wspólnych treningów pod okiem profesjonalisty. Program pomaga w przezwyciężaniu ograniczeń własnego ciała i umysłu w dążeniu do celu czego efektem ma być poprawa samopoczucia, samooceny i lepsza jakość życia.

Cotygodniowe treningi biegowe Women's Run przeznaczone są głównie dla początkujących. Bieganie jest jedną z najprostszych, tanich i najbardziej skutecznych form ćwiczeń. Biegać można niemal wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, a sam sport nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Prowadzone treningi obejmują rozgrzewkę i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia - nie ma znaczenia, jak szybko, czy wolno biegają uczestniczki, trener stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Bieganie może być świetną zabawą w ciekawym towarzystwie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko kobiety - każda uczestniczka może wziąć udział w treningu w towarzystwie męża, partnera oraz dzieci. Women's Run ma stanowić formę aktywnego spędzania czasu również w gronie rodzinnym.

Poprzez aktywne zaangażowanie w program Centrum Ursynów, które postanowiło zadbać o kondycję i zdrowie mieszkańców dzielnicy, bardzo ciekawie zapowiadają się w tym roku treningi w Dzielnicy Ursynów. W każdą sobotę od 6 maja do końca października, o godzinie 10:00 mieszkanki Ursynowa i okolic będą miały okazję spotkać się przy wejściu do Centrum Ursynów i przez godzinę trenować pod okiem trenerki Justyny Dworeckiej.

W ramach pierwszego treningu uczestniczki będą mogły dokonać lub zapisać się na bezpłatną analizę składu ciała z wykorzystaniem metody BIA - Bioelectrical Impedance Analysis przygotowanej przez Centrum Zdrowie & Formy. W czasie badania zmierzona zostanie m.in. ilość tkanki mięśniowej i tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, masa mineralna kości, zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz masa ciała. Celem badania jest sprawdzenie składu ciała na początku cyklu treningowego, regularny monitoring zmian w składzie ciała i analiza czy zmiany te są pożądane, poszerzenie wiedzy z zakresu składu ciała i jego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Wszystkie uczestniczki będą mogły dokonać bezpłatnej analizy również w połowie sezonu oraz na zakończenie, aby móc sprawdzić postępy w ciągu całego cyklu. Wszystkim trenującym zapewniona będzie woda po treningu, a dla stałych uczestniczek programu przygotowane zostaną również atrakcyjne gadżety.

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chcesz się ruszać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do Women's Run! Udział w bezpłatnych treningiem z instruktorem pomoże rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter