a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Bezpłatne treningi na zielonym patio. Spróbuj, jeśli pracujesz za biurkiem

2017-09-08
Bezpłatne treningi na zielonym patio. Spróbuj, jeśli pracujesz za biurkiem

Od 2 września, w każdą wrześniową sobotę o godz. 12.30 na dziedzińcu OVO Wrocław odbędą się bezpłatne zajęcia mobility - treningu zwiększającego zakresy ruchów z wykorzystaniem gum i rollerów. Ćwiczenia poprowadzi Marta Gutowska, certyfikowana instruktorka Holmes Place OVO Wrocław, prestiżowego klubu fitness, pierwszego tej marki na Dolnym Śląsku. To świetna propozycja zwłaszcza dla osób, które kończą urlop i wracają do pracy.

- Długie godziny spędzone za biurkiem na pewno nam nie służą - mówi Marta Gutowska. - Zastane mięśnie gorzej funkcjonują, a zaniedbywane stają się bardzo słabe. Rozwiązaniem jest trening mobility, który zwiększa elastyczność mięśni, ścięgien, więzadeł, stawów, poprawia mobilność i dobre samopoczucie. Dodatkowo zapobiegania kontuzjom i optymalizuje wyniki, dlatego sięgają po niego zaawansowani sportowcy - dodaje.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie krępuje aktywności. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

- Trening mobilności na zielonym patio to doskonała okazja na spędzenie ostatnich dni lata w otoczeniu przyrody. Zachęcamy do odwiedzania nas w gronie przyjaciół i znajomych - mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place. - Po zajęciach wszyscy chętni poznają atmosferę naszego klubu oraz porozmawiają z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą zajęcia. Warto być z nami - dodaje.

Na co dzień członkowie Holmes Place OVO Wrocław mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną, basen, a także różnorodny grafik ćwiczeń. Wrocławianie mogą uczestniczyć między innymi w zajęciach FloatFit, które w całości odbywają się na specjalnych deskach na powierzchni basenu. Na uwagę zasługuje też Barre Workout - trening inspirowany baletem, który łączy w sobie również jogę i Pilates. Holmes Place to także zajęcia opracowane przez znaną na całym świecie markę Les Mills.

 

Mobility na zielonym patio z Holmes Place OVO Wrocław

2 września, 12:30 - pierwsze zajęcia

kolejne - w każdą wrześniową sobotę

ul. Podwale 84

Wstęp wolny

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter