RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Barcelona jedzie do Berlina

2015-05-13

Drużyna z Hiszpanii zapewniła sobie awans do finału tegorocznej Ligi Mistrzów. W półfinałowym dwumeczu pokonała mistrza Niemiec Bayern Monachium. Rywalem Dumy Katalonii w Berlinie będzie Juventus Turyn bądź Real Madryt.

We wtorkowym rewanżowym spotkaniu 1/2 finału LM w Monachium ekipa z Bawarii pokonała Barcelonę 3:2. Pierwszy mecz na Camp Nou zakończył się wynikiem 3:0. Ostatecznie cała rywalizacja skończyła się stanem 5:3 dla Dumy Katalonii.

Na Allianz Arena pierwszego gola strzelił Bayern. W 7. minucie Benatia wyprowadził niemiecką drużynę na prowadzenie. Przewaga nie trwała długo. Już w 15. minucie do wyrównania doprowadził Neymar. Przed przerwą Brazylijczyk zaliczył też drugie trafienie dla Blaugrany Mistrzowie Niemiec przejęli inicjatywę w drugiej części meczu. W 59. minucie dzięki bramce Lewandowskiego na tablicy wyników ponownie pojawił się remis. Po przerwie Barcelona straciła przewagę. Ataki Bayernu stały się coraz śmielsze Większość sił piłkarze z Katalonii musieli poświęcić na obronę własnej bramki. W 74. minucie gola zdobył Muller. Była to ostatnia bramka w tej rywalizacji.

W drugiej połowie, mimo wyraźnej przewagi na boisku, Bayern nie był w stanie przełożyć tego na wystarczający na awans do finału wynik. Przy tak broniącej Barcelonie, straty z pierwszego meczu okazały się zbyt duże do odrobienia. Piłkarzom Guardioli zabrakło nie tyle umiejętności, co szczęścia w wykorzystaniu nadarzających się okazji. Bawarczycy pokazali determinację i wolę walki do samego końca. Po meczu kibice na stadionie w Monachium podziękowali swoim piłkarzom za stworzenie wspaniałego widowiska. Katalończycy po przerwie skupili się na obronie wyniku i nie ryzykowali zbyt śmiałych ataków, które mogłyby zakończyć się stratą koncentracji w obronie. Przed Barceloną ważne mecze w lidze. Oszczędzanie sił w rewanżowym meczu z Bayernem może być kluczowe w drodze po mistrzostwo Hiszpanii.

Zawodników czeka też najważniejsze spotkanie sezonu czyli berliński finał Ligi Mistrzów, który rozegrany zostanie 6 czerwca. Wielbiciele hiszpańskiej piłki typują, że w stolicy Niemiec dojdzie do kolejnej w tym sezonie odsłony Gran Derbi. Wszystko zależy od wyniku drugiego półfinału, w którym Real powalczy z Juventusem.