a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Sport

Irena Szewińska - królowa sportu

Irena Szewińska - królowa sportu

Na drugą taką lekkoatletkę, jak Irena Szewińska z pewnością będziemy czekać latami. Była ona wyjątkowym talentem, którego zazdrościł nam cały świat. Młodszym kibicom jej fenomen najlepiej jest wytłumaczyć na przykładzie Usaina Bolta, gdyż kilkadziesiąt lat temu Polka była gwiazdą podobnego formatu.

więcej
 • Jak zacząć ćwiczyć? Najpierw pomyśl, czyli niezbędnik dla nowicjusza

  Jak zacząć ćwiczyć? Najpierw pomyśl, czyli niezbędnik dla nowicjusza

  Jak tam twoje postanowienia noworoczne? Też miałaś od stycznia przejść na dietę i zacząć ćwiczyć? Jeśli ta "tradycja" powtarza się co roku, ale wciąż nie możesz się zmobilizować, żeby zacząć, potrzebujesz motywacji. Takiej, która faktycznie zadziała, a nie tylko brzmi dobrze w gazecie albo ustach wysportowanej trenerki.

  więcej
 • Igrzyska olimpijskie to według Polaków najważniejsza impreza sportowa na świecie

  Igrzyska olimpijskie to według Polaków najważniejsza impreza sportowa na świecie

  Już za kilka dni 62 polskich sportowców rozpocznie zmagania podczas XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w koreańskim PyeongChang. Ich występy przed telewizorami śledzić będą miliony Polaków. Jak wynika z badania firmy doradczej Deloitte, przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, dla ponad połowy z nas igrzyska olimpijskie są ważnym wydarzeniem, a występy polskiej reprezentacji jednoznacznie wywołują u nas poczucie dumy narodowej. Wśród sportów zimowych największą popularnością cieszą się skoki narciarskie.

  więcej
 • Okularnicy na stok czyli aktywność fizyczna i sporty zimowe w okularach

  Okularnicy na stok czyli aktywność fizyczna i sporty zimowe w okularach

  Aktywność fizyczna oraz rekreacyjne lub profesjonalne uprawianie sportu zawsze stanowiły wyzwanie dla osób noszących okulary. I choć najnowsze technologie wychodzą na przeciw okularnikom, osoby z wadami wzroku bardzo często miewają wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa oraz skuteczności najnowszych rozwiązań optycznych. Niepotrzebnie. Dzisiejszy rynek optyczny ściśle współpracuje ze specjalistami rozmaitych branż sportowych, dzięki czemu jest w stanie zaproponować rozwiązania odpowiednie dla miłośników każdego rodzaju sportu.

  więcej
 • Odpowiedni trening przed sezonem narciarskim jest równie ważny jak dobry sprzęt. Praca nad kondycją powinna trwać przynajmniej 6-8 tygodni

  Odpowiedni trening przed sezonem narciarskim jest równie ważny jak dobry sprzęt. Praca nad kondycją powinna trwać przynajmniej 6-8 tygodni

  Aby nie skręcić sobie nogi przy pierwszym zjeździe na nartach czy desce snowboardowej, trzeba się odpowiednio przygotować. Eksperci sugerują, by trening fizyczny wzmacniający szczególnie nogi i kręgosłup rozpocząć przynajmniej sześć tygodni przed sezonem. Odpowiednie przygotowanie nie tylko znacząco zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji czy przeciążenia jakiegoś stawu czy mięśnia, lecz także zwiększa przyjemność z uprawiania sportu, pozwala dłużej cieszyć się jazdą i pomaga w osiągnięciu perfekcyjnej techniki.

  więcej
 • Dlaczego warto ćwiczyć zimą na świeżym powietrzu?

  Zima to czas, który w powszechnej opinii nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Krótki dzień, śnieg i niskie temperatury nie zachęcają do wychodzenia z domu, przez co część osób w ogóle rezygnuje z aktywności fizycznej, a pozostali wybierają ćwiczenia w pomieszczeniach. Tymczasem ruch zimą na świeżym powietrzu przynosi wiele korzyści i naprawdę warto z niego korzystać. Co nam daje?

 • Ruszyła rowera sztafeta dookoła świata

  Do pokonania 35 tysięcy kilometrów przez 21 krajów, w deszczu, mrozie i upale. To właśnie Bike Jamboree - pierwsza w historii rowerowa sztafeta wokół świata, w którą zaangażowanych jest ponad 200 uczestników. Po pół roku od wystartowania z Gdańska, sztafeta właśnie przejechała przez Mongolię, a teraz rusza w kierunku zamarzniętego jeziora Bajkał. Latem 2019 r. ma dotrzeć na gromadzącą skautów z całego świata imprezę w USA, a potem wrócić do Polski.

 • Gwiazdy sportu promują aktywność fizyczną wśród uczniów polskich podstawówek. W akcji udział bierze sto szkół

  Ideą Drużyny Energii jest promowanie sportu wśród uczniów polskich podstawówek. Program wykorzystuje w tym celu internet i media społecznościowe. Swój akces do programu zgłosiło aż 600 szkół z całej Polski, spośród których organizatorzy wyłonili setkę najbardziej aktywnych i kreatywnych. Te, przy wsparciu gwiazd sportu, promują wśród uczniów ruch i zdrowy styl życia. - Sport uczy ich też dyscypliny i systematyczności - zauważa dyrektor jednej z zakwalifikowanych do programu placówek w podkrakowskich Olszynach.

 • Zalety bieżni

  Bieżnia stacjonarna to sprzęt znajdujący się w każdej siłowni. Regularne treningi na tym urządzeniu pozwalają skutecznie spalić zbędną tkankę tłuszczową, poprawić formę, kondycję i wytrzymałość

 • Jakie są najczęstsze błędy rowerzystów?

  Bartłomiej Wawak, zawodnik Kross Racing Team i utytułowany kolarz górski z doświadczeniem na wielu międzynarodowych wyścigach, wymienia cztery najczęstsze pomyłki oraz zgubne założenia rowerzystów. Spotykane niezależnie od pory roku.

 • E-sport może się stać dyscypliną olimpijską już w 2024 roku. Polska jednym z krajów o największym potencjale rozwoju tego rynku

  Do 2020 roku wartość rynku e-sportu na świecie ma się podwoić i wynieść 1,5 mld dolarów. Do blisko 600 mln zwiększy się także liczba widzów śledzących zmagania e-sportowców. Polska jest jednym z największych rynków tej dyscypliny z największym w Europie wzrostem publiczności na poziomie 29 proc. średniorocznie. E-sport jest coraz bardziej szanowaną dyscypliną, która już w 2024 roku może się pojawić na Igrzyskach Olimpijskich. Przyszłość tego rynku to przede wszystkim najnowsze technologie, takie jak wirtualna rzeczywistość.

 • EMS coraz bardziej popularny w Polsce

  Trening EMS to innowacyjna metoda ćwiczeń, która wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych na potrzeby sportu i fitnessu. Pozwala na budowanie kondycji, siły i utratę tkanki tłuszczowej w dużo krótszym czasie niż tradycyjne ćwiczenia. Nowa forma treningu podbija serca Polaków.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter