Czwartek, 29 czerwca 2017
Imieniny: Piotra, Pawła, Benity

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Seks

Operacje ginekologiczne a seks

Operacje ginekologiczne a seks

Niestety, musiałaś poddać się operacji ginekologicznej. Odzyskałaś zdrowie, ale Twoje życie intymne zupełnie straciło smak? Nie musi tak być!

więcej
 • Seks po menopauzie – czy skazany jest na emeryturę?

  Seks po menopauzie – czy skazany jest na emeryturę?

  Żyjemy coraz dłużej i mimo, że coraz częściej pozostajemy w dobrej formie, to seks osób dojrzałych wciąż pozostaje tematem tabu, a przecież nie jest on zarezerwowany tylko dla młodych. Każda kobieta bez względu na swoje lata może odnaleźć spełnienie w sypialni.

  więcej
 • Fakty i mity o męskości

  Fakty i mity o męskości

  Czy rozmiar ma znaczenie? Co mężczyzna powinien samobadać? Jak poprawić jakość nasienia? Weryfikujemy popularne fakty i mity dotyczące męskości.

  więcej
 • Co drugi mężczyzna może mieć problem z poczęciem dziecka

  Co drugi mężczyzna może mieć problem z poczęciem dziecka

  więcej
 • Antykoncepcja szyta na miarę - co to właściwie oznacza?

  Antykoncepcja szyta na miarę - co to właściwie oznacza?

  Tabletki antykoncepcyjne to jedna z najpopularniejszych metod zabezpieczenia przed zajściem w nieplanowaną w danym momencie ciążę, od lat dostępna na rynku. Jednak, choć są powszechnie stosowane, to ich dobór wciąż pozostawia wiele do życzenia. Jak pokazują badania przeprowadzone przez NEUROHM, mimo że znaczna większość ich użytkowniczek deklaruje, iż przy przepisywaniu tabletek antykoncepcyjnych ginekolog powinien wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów, to w głębi duszy nie mają takiego przekonania. Najwyraźniej nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniej tabletki.

  więcej
 • Jak zadbać o własną przyjemność z seksu?

  Seks to bardzo ważny element każdego związku - pozwala pielęgnować bliskość pomiędzy partnerami i umożliwia okazywanie sobie czułości. Udane życie seksualne, którym z reguły cieszymy się na początku relacji, nie jest nam jednak dane raz na zawsze. Pary z długoletnim stażem często borykają się z problemami, które wynikają ze złego samopoczucia, zmęczenia, niezrozumienia zmieniających się potrzeb partnera czy innych kłopotów, o których boją lub wstydzą się rozmawiać. Aby zadbać o jakość życia seksualnego w związku musimy mieć na uwadze pragnienia drugiej strony, ale jednocześnie nie możemy zapominać o własnej przyjemności z seksu - inaczej nie będziemy mogły jej zapewnić ukochanej osobie. Jak zatem zadbać o własną satysfakcję ze współżycia?

 • Jakość życia seksualnego – jak duże ma dla nas znaczenie?

  Seks to jeden z najważniejszych filarów każdego związku. Dla niektórych par to fundamentalny element, bez którego nie wyobrażają sobie wspólnego życia, dla innych przyjemny dodatek umożliwiający okazywanie sobie czułości. Nie ma wątpliwości, że jego obecność w relacji dwojga ludzi jest bardzo istotna. Potwierdza to badanie przeprowadzone na zlecenie Akademii Feminum, w którym 79% pań zadeklarowało, że jakość życia seksualnego ma dla nich duże znaczenie. Jak według nich seks wpływa na związek i czy rozmawiają na jego temat z partnerem?

 • Suchość pochwy z punktu widzenia psychologa –Maria Rotkiel dla Akademii Feminum

  Według badania przeprowadzonego na zlecenie Akademii Feminum, aż 76% pań uznaje suchość pochwy za wstydliwy problem. Co więcej, rodzi on w nich takie emocje jak stres, smutek, frustracja i zdenerwowanie. Kobiety są także przekonane, że może prowadzić do pogorszenia relacji z partnerem (61%) oraz spadku ogólnego zadowolenia z życia (49%), a także wywołać kompleksy (38%) i depresję (27%).

 • Komórka jajowa – 7 zaskakujących faktów na temat zapłodnienia

  Zwinne, szybkie i sprytne - takie są męskie plemniki! A co warto wiedzieć o żeńskiej komórce jajowej, która łącząc się z plemnikiem daje nowe życie? Poznaj najbardziej fascynujące fakty naukowe na temat złożonego procesu zapłodnienia, który poprzedza cud narodzin.

 • Męskie problemy - jak radzić sobie ze słabą erekcją?

  Problem ten dotyczy dużej grupy mężczyzn w różnym wieku, jednak niewielu z nich jest w stanie o tym mówić. Często unikają oni seksu, gdyż boją się zawodu, jaki mogą sprawić swojej partnerce. Czy problem słabej erekcji i zaniku potencji to koniec seksu? NIE! Są sposoby by sobie z tym poradzić. Przedstawiamy kilka z nich.

 • Ogłoszenia towarzyskie - wymysł fetyszystów czy szansa na spełnienie seksualnych fantazji?

 • Kłopoty przy poczęciu rodzeństwa dla jedynaka

  Problem z zajściem w kolejną ciążę dotyka średnio co dwudziestą parę, u której pojawiły się wcześniej problemy z płodnością. Ale trudności te mogą dotknąć także pary nie mające wcześniej problemu z poczęciem dziecka. Przyczyną może być niepłodność wtórna, o której występowaniu wie niewielu z nas. Posiadanie jedynaka to zatem nie zawsze świadoma decyzja rodziców.

1|2|3|4|5|6|7

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter