a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Zaproszenie na seks proste jak nigdy?

2017-03-19
Zaproszenie na seks proste jak nigdy?

Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia, również w tę która jest związana z kontaktami damsko-męskimi. Kiedyś popularne były portale randkowe. Jak mówi newsrm.tv Bartłomiej Pobocha z Connected Life Magazine, obecnie formę portali randkowych i  ich zadania przejęły aplikacje randkowe, które w tej chwili są dostępne na większość platform.

Urządzenia mobilne przejmują coraz więcej zadań zarezerwowanych wcześniej dla komputerów. Nic dziwnego więc, że w sferze zawierania znajomości również to zrobiły. Kiedyś, aby znaleźć przyjaciół bądź partnera przez internet, trzeba było tworzyć konto w specjalnych serwisach podając masę informacji o sobie. Im więcej ich było, tym większą mieliśmy szansę, że ktoś się do nas odezwie.  Korzystając z aplikacji możemy skontaktować się  z osobami którymi jesteśmy zainteresowani dopiero jak druga osoba zaakceptuje nasz profil.

Mobilne aplikacje randkowe działają szybko: szybka randka, szybkie spotkanie, często niezobowiązujące, a czasem przypadkowy seks. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na bieżąco śledzić odwiedziny i akcje na naszym koncie. Otrzymując powiadomienie wiemy od razu, kto się nami zainteresował i możemy prawie natychmiast na to odpowiedzieć. Czego najczęściej szukają użytkownicy za pomocą aplikacji randkowych powiedział newsrm.tv Bartłomiej Pobocha  z Connected Life Magazine.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter