a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Zabawki erotyczne kupują najgrzeczniejsze dziewczyny

2017-03-26
Zabawki erotyczne kupują najgrzeczniejsze dziewczyny

Erotyczne zabawki mają za zadanie urozmaicić nasze życie seksualne i otwierać na nowe doznania. Często jednak kojarzą nam się one z czymś wstydliwym, czymś o czym nie chcemy mówić.

- Czasy się zmieniają, więcej osób czyta o seksie, dowiaduje się o seksie, aktywnie chce poznać wszystko to, co powinni wiedzieć jako dorośli ludzie. Szukają oni wtedy zabawek dla siebie, z bardzo konkretnych powodów, ponieważ wiedzą czego chcą - mówi newsrm.tv Anna Moderska, edukatorka seksualna, konsultantka ToyParty.pl. 

Jeszcze do niedawna gadżety erotyczne były bardzo realistyczne, były wiernymi kopiami narządów płciowych, ponieważ to mężczyźni tworzyli ten rynek. Zmiana nadeszła w latach 90. kiedy to niemiecka firma wyprodukowała wibrator w kształcie delfina. Chociaż był to bardzo niespodziewany kierunek rozwoju, to przyjął się. Coraz więcej firm produkuje zabawki kolorowe, innowacyjne, które nie kojarzą się z seksem. 

Kto najczęściej kupuje takie zabawki? Jak mówi Anna Moderska, z jej doświadczenia wynika, że są to kobiety, które mają ustabilizowany styl życia, dobrą pracę, są często wzorowymi matkami Polkami. Wynika to z tego, że kobiety, które są ustatkowane i wiedzą czego chcą, potrafią być w łóżku najbardziej kreatywne.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter