a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 29 listopada 2015
Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Seks w kuchni smakuje najlepiej

2011-10-04
Seks w kuchni smakuje najlepiej

Zdawać by się mogło, że to łóżko i sypialnia jest ulubionym miejscem na miłosne igraszki. Jest wygodnie, intymnie i przestrzennie. Tymczasem okazuje się, że znakomita część Polaków nad sypialnianą wygodę przekłada figle wśród kuchennych sprzętów.

Okazuje się również, że nie tylko młode stażem pary lubią uprawiać seks w kuchni, ale także partnerzy, którzy przeżyli ze sobą naście lat. Bo seks w kuchni dodaje… szczypty smaku i pikanterii.

Jedzenie i seks od zawsze szły ze sobą w parze. Wiele kobiet lubi widok gotujących mężczyzn, którzy świetnie radzą sobie w kuchni. Wbrew pozorom czyni to mężczyznę bardziej męskim.

Wiele specjałów kulinarnych jest wręcz nierozerwalnie związanych z seksem, ze względu na dobroczynny wpływ na potencję i rozbudzenie miłosnych żądzy. Chcąc pomóc swojemu życiu seksualnemu należy wprowadzić do swojej diety kawior, żeńszeń, seler i szampana.

Oprócz poprawy życia seksualnego od strony zdrowotnej, niektóre produkty kulinarne znakomicie urozmaicą miłosne figle. Najpopularniejszy zestaw to bita śmietana i truskawki, ale ile kochanków, tyle fantazji.

Seks w kuchni wydaje się niezbyt udanym pomysłem, choćby ze względu na bliskość noży, mikserów i innych sprzętów kuchennych, z którymi lepiej nie mieć styczności, gdy jest się bez ubrania. Jednak wychodzi na to, że te utrudnienia nie przeszkadzają namiętnym kochankom w urozmaicania życia miłosnego.

AW2

Foto: Commons.wikimedia.org/ Conty

Tagi: jedzenie a seks, seks, seks w kuchni, urozmaicenia życia seksualnego

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
qwe2012-06-13, 00:07

ZARABIAJ poprzez klikanie w reklamy. Więcej informacji pod adresem-knebraska@gmail.com


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter