a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ogłoszenia towarzyskie - wymysł fetyszystów czy szansa na spełnienie seksualnych fantazji?

2017-04-18
Ogłoszenia towarzyskie - wymysł fetyszystów czy szansa na spełnienie seksualnych fantazji?
Żyjemy w szalonych czasach, gdzie erotyka i seks stanowią najwyższą walutę. Nieustannie kuszeni przez media, telewizję i kino, nie jesteśmy w stanie uciec od naszych pierwotnych żądz. Temat seksu pojawia się niemalże wszędzie, dlaczego więc nierzadko bywa tematem tabu wśród znajomych?

Fantazje erotyczne i obyczajowość

Co prawda minęło już sporo czasu od lat 60, kiedy to tego typu zagadnienia podejmowane były z lekkością i swobodą, bez obawy, że ktoś na nas krzywo spojrzy. Dzisiaj działa to nieco inaczej, aczkolwiek zmieniło się jedynie medium i pośrednik wymiany tego typu informacji. Anonimowość przestała być już tylko przywilejem, stała się integralną częścią naszego życia. Coraz więcej osób preferuje dzielić się opinią na forach, blogach i różnych tego typu stronach, z tej prostej przyczyny, że mogą to robić swobodnie. Każdy z nas ma fantazje i wszelkiego rodzaju fetysze. Na przekór ogólnie przyjętym opiniom - kobiety posiadają ich nawet więcej.

   Dzisiaj pod tym względem społeczeństwo zdaje się być zdecydowanie bardziej wyrozumiałe, panuje coraz większa swoboda obyczajowa. Mimo wszystko sporo osób dalej odczuwa niechęć czy też pewien wstyd przy dzieleniu się intymnymi detalami odnośnie swojej osoby. Nawet wśród najbliższych znajomych, gdzie podczas rozmów w towarzystwie seks często bywa tabu, którego nikt nie chce poruszać. A przecież każdy z nas ma swoje potrzeby i fantazje, które chce spełniać. I nie jest to absolutnie żaden powód do wstydu, to normalne. Problemem może być jedynie zrobienie tego pierwszego kroku, aby wyjść ze swojej strefy komfortu werbalnego i otworzyć się ze swoimi erotycznymi fantazjami. Na szczęście w dobie internetu istnieje mnóstwo stron, które zapewniają tego typu usługi anonimowo, zarówno dla pań, jak i panów. Jedną z nich jest ero.club.

Ero.club - portal z ogloszeniami towarzyskimi dla wszystkich

 Istnieje co prawda wiele portali tego typu, aczkolwiek przy większości z nich, zawsze jest jakiś haczyk w postaci płatnego logowania czy podawania szczegółowych danych osobowych. Na ero.club zarówno założenie konta, jak i publikowanie ogłoszeń jest zupełnie darmowe. Jeśli więc szukasz kogoś, aby podzielić się swoimi erotycznymi fantazjami, warto spróbować właśnie tam. 

    Pod wieloma względami strona ta nie różni się od innych portali randkowych. Tutaj również określamy swoje preferencje, wiek (zarówno swój, jak i próg wiekowy, którego oczekujemy od drugiej strony), miejsce zamieszkania, oraz wszelkie inne tego typu informacje. Wygodny system tagów umożliwia bezproblemowe znalezienie osoby w tym samym mieście czy wieku. Ponadto, możemy zawęzić nasze wyszukiwanie do konkretnych rzeczy, które chcielibyśmy spróbować, jak np. zabawki czy seks w miejscu publicznym. Obszerna baza użytkowników sprawia, że prawdopodobieństwo, że nie znajdziemy naszego wymarzonego seks towarzysza, jest stosunkowo małe. Wysoki, niski, blondyn, brunet, dobrze wyposażony czy żonaty? To jedynie krople w morzu opcji, które możemy oznaczyć przy wyszukiwaniu czy też zakładaniu własnych ogłoszeń.

    Jeśli chcemy, można bez problemu wymieniać się numerami telefonów czy adresami mailowymi, choć oczywiście nie ma żadnego przymusu do ujawniania swoich danych. Kolejna zaleta portalu ero.club to bezpośredniość użytkowników w określaniu swoich potrzeb. Przy pomocy systemu tagowania każdy jest w stanie dokładnie opisać swoje fantazje i preferencje, aby uniknąć zbędnych nieporozumień. To strona, która skupia się niemal wyłącznie na tym konkretnym aspekcie, tak więc nie powinno dojść do sytuacji gdy jedna ze stron oczekiwała czegoś więcej, czego nie mogła dostać. Ponadto, jeśli ktoś czuje, że powinien być wynagrodzony za swoje usługi pieniężnie, jest na to specjalna opcja, którą można wybrać przy publikacji swoich ogłoszeń. Jeśli zatem szukasz sponsora albo sponsorki, wystarczy skorzystać z odpowiednich filtrów na stronce.

 Zastanawiasz się, czy warto? Spróbuj - to nic nie kosztuje

     Tak więc, jeśli masz potrzeby czy głęboko ukryte fantazje, których wstydzisz się publicznie, być może warto spróbować? Nigdy nie ma gwarancji na to, że się uda, aczkolwiek warto czasem zaryzykować i zrobić ten krok do przodu. Zamiast nieustannie chować się pod osłoną społecznego wstydu i hipokryzji, lepiej zawalczyć o swoje i spróbować czegoś nowego. Dzięki temu portalowi znajdziesz otwarte na nowe doznania osoby o podobnej mentalności. Wiele kobiet przez długi czas trzyma w tajemnicy swoje fantazje, zastanawiając się, dlaczego nigdy nie wprowadziły je w życie. A przecież na to nigdy nie jest za późno.

Materiał zewnętrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter