a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 30 sierpnia 2015
Imieniny: Szczęsnego, Róży, Gaudencji

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Nuda w łóżku? Spróbuj gier erotycznych!

2011-09-20
Nuda w łóżku? Spróbuj gier erotycznych!
Gorącą atmosferę w sypialni trzeba cały czas podgrzewać. Fascynacja seksualna partnerem po latach związku może się zmniejszyć i taka jest naturalna kolej rzeczy. Jednak nie trzeba się z tym godzić. Jest wiele sposobów na pokonanie nudy w sypialni. Jednym z  nich są gry erotyczne.

 

Gry erotyczne to doskonały pomysł dla tych, którzy pragną ożywić swoje życie seksualne, ale nie chcą posuwać się do bardziej kontrowersyjnych gadżetów i sposobów. Przysłużą się też nieśmiałym kochankom, którzy marzą o różnego rodzaju pieszczotach, ale wstyd nie pozwala im zwierzyć się z tego partnerowi.

 

 

Seksuolog, Joanna Krasko, tłumaczy nam jak udaje jej się przekonać swoich pacjentów do urozmaicenia życia seksualnego: Żeby rozpalić na nowo seksualny żar w sypialni trzeba wprowadzić jakiś nowy, erotyczny akcent, coś co zadziwi, odświeży, wprowadzi dreszczyk emocji. Planszowe lub karciane gry erotyczne są niezłym pomysłem, bo można trochę się za nimi ukryć. Ci, którzy wstydzą się prosić o bardziej wyrafinowane pieszczoty albo nie potrafią mówić o swoich pragnieniach, poczują się odciążeni, gdy ta gra niejako „zmusi” ich do podjęcia tych intymnych tematów.

Gry erotyczne są na tyle subtelnymi akcesoriami, że nie przekroczą granic dobrego smaku, ale ich odmienność sprawi, że kochankowie bez trudu dadzą się wciągnąć w miłosną grę.

Dla nieśmiałych, ale chętnych nowych wrażeń kochanków, dobra wiadomość – gry erotyczne można nabyć przez internet. Producenci zdają sobie sprawę, że niewiele osób ma odwagę, żeby bez skrępowania wejść do sex-shoppu i przebierać w wibratorach i kajdankach. Seks w Polsce nadal pozostaje sferą intymną. Nie chcemy być przepytywani z naszych pragnień seksualnych przez sprzedawcę z sex-shoppu. Boimy się, że ktoś znajomy przyłapie nas zakupie erotycznych zabawek. Nie tylko wstyd czy pruderyjność są odpowiedzialne za niechęć do odwiedzania sex-shopów. Polacy wolą sprawy alkowy zachować dla siebie. Zakup gier erotycznych przez internet jest więc dla nich doskonałym rozwiązaniem. Potem muszą się już tylko martwić, na który erotyczny gadżet się zdecydować. A wybór jest ogromny – oto dowód.

 

Na czym polegają gry erotyczne?

Spróbujmy przyjrzeć się bliżej tematowi na podstawie gry o obiecującej nazwie „Sekrety nocy” produkowanej przez firmę Lei. W zestawie mamy nie tylko planszę i pionki, ale też akcesoria, które pomogą nam wykonywać zadania narzucone przez kolejne etapy gry. Czego możemy się zatem spodziewać? W zestawie jest też wibrator oraz opaska na oczy, więc można założyć, że czekają nas erotyczne rozkazy i niespodzianki. Gra składa się z dwóch etapów, które stopniowo wprowadzą partnerów w erotyczny nastrój. Pierwsza część nosi nazwę „Filtr i podniecenie” i ma na celu rozgrzanie partnerów i rozpalenie ich wyobraźni. Drugi etap – „ekstaza i spełnienie” jest już bardziej pikantny.

Kochankowie wyrzucając kostkami, losują karty i wykonują podane na nich polecenia.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niej:

Czy chcesz zobaczyć rozpalonego do białości mężczyznę?

Skrępuj ręce partnera z tyłu kajdankami i posadź go na krześle.

Gdy już będzie siedział nagi przed Tobą, pieść go i ocieraj się zmysłowo całym ciałem.Lei jest producentem gier erotycznych od 2006 roku. W swojej ofercie firma ma erotyczne gry planszowe o intrygująco brzmiących nazwach „Sekrety Nocy”, „Soho”, „Kochankowie”, „Sekrety Nocy Elite”, „L’amour”. Gry cieszą się nie tylko ogromną popularnością wśród klientów, są także chwalone przez specjalistów z zakresu seksuologii. Grami erotycznymi Lei zainteresowała się także prasa drukowana. Zostały docenione m.in. przez „Zwycierciadło” i „The Times”. Produkty firmy Lei można kupić tutaj. Twórcami gier dla par firmy Lei są autorzy książki "69 gorących zabaw dla par": Nina i Krzysztof Wiśniewscy, pozycji świetnie ocenionej przez czytelników na stronie Wydawnictwa Złote Myśli.

Artykuł sponsorowany
AW2
Foto: dladwojga.pl/gry-intymne

Tagi: erotyczne gadżety, erotyczne gry planszowe, gry dla dorosłych, gry dla par, gry erotyczne, jak ożywić związek, seks, sposób na nudę w sypialni, urozmaicenie w łóżku, zabawki do sypialni

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter