a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 28 listopada 2015
Imieniny: Zdzisława, Lesława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Nietypowe oznaki zakochania

2012-03-09
Nietypowe oznaki zakochania

Wielogodzinne patrzenie sobie w oczy, czułe słówka i tęskliwe wzdychanie to jedyne znane ci oznaki zakochania? Niekoniecznie! Niekiedy w przypływie uczucia, zachowanie zakochanego odbiegają od tego stereotypowego schematu, a wtedy łatwo pomylić miłość ze zwykłym koleżeństwem.

Oto dziwne, nietypowe oznaki zakochania, które pozornie mogą świadczyć o uczuciach wręcz przeciwnych do miłości. Niech nas to jednak nie zwiedzie – tak też zachowują się zakochani:

  • Droczenie się – ta oznaka zwykle jest charakterystyczna dla mężczyzn. Nagle zaczyna cię przedrzeźniać, serwuje ci mało udane dowcipy, jego żarty są dwuznaczne i nieco dziwne, masz wrażenie, że nieustannie się z tobą droczy i drażni, tak jakby wręcz przestał cię lubić. Nie załamuj się! To może znaczyć, że sytuacja ma się wręcz odwrotnie, a te jego szczeniackie zachowania są sposobem na zwrócenie na siebie twojej uwagi.
  • Unikanie kontaktu wzrokowego – mimo że każdy poradnik miłosny radzi, aby utrzymywać kontakt wzrokowy z osobą, w której się zakochaliśmy to często postępujemy wręcz odwrotnie i boimy się spojrzeć w oczy. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wynika to ze strachu przed zbyt wczesnym zdemaskowaniem uczuć.
  • Ograniczanie kontaktu – gdy nagle twój znajomy, z którym zaczynacie wchodzić w kolejną fazę flirtu, zaczyna ograniczać kontakt, z opóźnieniem odpisuje na sms-y i maile, nie oddzwania, często nie ma czasu się spotkać możesz pomyśleć, że przeszła mu ochota na znajomość z tobą. Rzeczywiście tak to z boku może wyglądać. Jednak bardzo często mężczyźni musza przejść przez taką „fazę tchórza”, gdy uświadomią sobie, że już jedną nogą są w poważnym związku. Wtedy często chcą zaczerpnąć ostatni oddech wolności, trochę boją się zaangażowania i tego, jak daleko sprawy między wami zaszły. Daj mu chwilę, a kiedy się nie ocknie, konieczna będzie rozmowa. „Faza tchórza” zdarza się facetom dość często, ale to nie oznacza, że masz ją tolerować przez długi czas.
  • Żartowanie przy znajomych – zachowanie takie jest charakterystyczne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To jest rodzaj broni obronnej stosowanej przez jednych i drugich. Mężczyzna nie chce przyznać przy kumplach, że smali do ciebie cholewki, boi się ośmieszenie i kpin, dlatego w towarzystwie kompanów może sobie z ciebie żartować i nie do końca brać na poważnie. Podobnie kobiety w towarzystwie swoich przyjaciółek czasami zachowują się niczym trzpiotki i serwują niewybredne żarty w stronę przyszłego – niedoszłego chłopaka.

AW2

Sxc.hu/CaroFarion

Tagi: flirt, miłość, oznaki zakochania, seks, zakochanie

Podziel się
ocena 2,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter